Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Ośrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży Sława

Sprawdź dostępność
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Ośrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży Sława mieści się w miejscowości Lubiatów położonej w województwie lubuskim. Położenie w malowniczej okolicy, nad jeziorem Sławskim przyciąga gości spragnionych kontaktu z przyrodą i wypoczynku w ciszy i spokoju. Lubiatów to także idealne miejsce na szkolenia i konferencje z dala od zgiełku wielkich miast.

Ośrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży Sława mieści się w dwupiętrowym budynku. Obiekt szkoleniowy oferuje noclegi w pokojach z łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy z oferowanych pokoi jest wyposażony w telewizor, radio oraz lodówkę. Na terenie obiektu jest mnóstwo atrakcji, które umilą wypoczynek.

Ośrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży Sława posiada także centrum konferencyjne. Profesjonalna sala szkoleniowa jest przystosowana do organizacji spotkań dla nawet 60 gości. Zaplecze konferencyjne jest idealne do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, prezentacji czy narad, a także imprez okolicznościowych.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });