Znajdź wyjątkowy obiekt na Twoje wydarzenie
Pokaż wyszukiwarkę
Wyświetl obiekty na mapie
Sortuj
Rekomendowany Sale konferencyjne Bydgoszcz - CITY HOTEL
 • Liczba sal konferencyjnych
  11
 • Największa sala konferencyjna
  320
 • Liczba miejsc noclegowych
  236
Hotel ****

CITY HOTEL

Bydgoszcz

City Hotel w Bydgoszczy dzięki nowoczesnym salom konferencyjnym jest doskonałym miejscem na zorganizowanie biznesowych eventów, takich jak konferencje czy szkolenia.

Nie znalazłeś właściwego obiektu?
Nasi doradcy bezpłatnie znajdą go dla Ciebie.
Dowiedz się więcej

Obiekty konferencyjne w okolicy: Bydgoszcz

Rekomendowany
~42.6 km
Sale konferencyjne Toruń - Hotel Przystanek Toruń*** & Restauracja Lokomotywa
 • Liczba sal konferencyjnych
  8
 • Największa sala konferencyjna
  200
 • Liczba miejsc noclegowych
  130
Hotel ***

Hotel Przystanek Toruń*** & Restauracja Lokomotywa

Toruń

Hotel Przystanek Toruń i Restauracja Lokomotywa w centrum miasta to doskonałe miejsce na zorganizowanie spotkań biznesowych dzięki nowoczesnym salom konferencyjnym.

Rekomendowany
~41.4 km
Sale konferencyjne Toruń - Copernicus Toruń Hotel
 • Liczba sal konferencyjnych
  16
 • Największa sala konferencyjna
  800
 • Liczba miejsc noclegowych
  310
Hotel *****

Copernicus Toruń Hotel

Toruń

Spotkanie, szkolenie czy wyjazd firmowy zorganizowane w Copernicus Toruń Hotel to gwarancja najwyższego poziomu obsługi, rewelacyjnego cateringu i wypoczynku w SPA.

~42.1 km
Sale konferencyjne Toruń - Hotel 1231****
 • Liczba sal konferencyjnych
  6
 • Największa sala konferencyjna
  100
 • Liczba miejsc noclegowych
  90
Hotel ****

Hotel 1231****

Toruń

Czterogwiazdkowy Hotel 1231 to idealna, nowoczesna przestrzeń zlokalizowana w samym centrum Torunia.

Rekomendowany
~41.1 km
Sale konferencyjne Toruń - Hotel Mercure Toruń Centrum
 • Liczba sal konferencyjnych
  6
 • Największa sala konferencyjna
  180
 • Liczba miejsc noclegowych
  200
Hotel ****

Hotel Mercure Toruń Centrum

Toruń

Hotel sieci Mercure w Toruniu to unikatowe miejsce inspirowane postacią Mikołaja Kopernika. Obiekt w ofercie posiada 5 sal z widokiem na starówkę, pozwalając na organizację ...

Rekomendowany
~47.9 km
Sale konferencyjne Toruń - Pałac w Turznie 4****
 • Liczba sal konferencyjnych
  6
 • Największa sala konferencyjna
  200
 • Liczba miejsc noclegowych
  150
Hotel ****

Pałac w Turznie 4****

Toruń

Pałac w Turznie 4**** to klimatyczne miejsce, w którym można odpocząć od miejskiego zgiełku i zorganizować spotkanie biznesowe w nowoczesnym Centrum Konferencyjnym.

Rekomendowany
~35.8 km
Sale konferencyjne Toruń - Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER
 • Liczba sal konferencyjnych
  5
 • Największa sala konferencyjna
  150
 • Liczba miejsc noclegowych
  90
Obiekt szkoleniowo-wypoczynkowy

Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER

Toruń

Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER to nie tylko zaplecze sportowo-rekreacyjne, ale także nowoczesna przestrzeń konferencyjna, restauracja i hotel.

Rekomendowany
~41.7 km
Sale konferencyjne Toruń - Hotel Filmar ****
 • Liczba sal konferencyjnych
  13
 • Największa sala konferencyjna
  550
 • Liczba miejsc noclegowych
  300
Hotel ****

Hotel Filmar ****

Toruń

Największy obiekt konferencyjno-hotelowy położony w Toruniu. Posiada aż 7 atrakcyjnych sal, które za sprawą systemu przesuwnych ścian, można zaaranżować zgodnie z

~35.9 km
Sale konferencyjne Bukowiec - Hotel Poledno
 • Liczba sal konferencyjnych
  2
 • Największa sala konferencyjna
  150
 • Liczba miejsc noclegowych
  60
Pałac

Hotel Poledno

Bukowiec

Pałac Poledno to utrzymany w nowoczesnym stylu obiekt, który jest doskonałym miejscem zarówno na organizację szkolenia, jak i biznesowego spotkania. W swojej ofercie posiada ...

~42.8 km
Sale konferencyjne Gąsawa - Herbarium Hotel & SPA
 • Liczba sal konferencyjnych
  3
 • Największa sala konferencyjna
  150
 • Liczba miejsc noclegowych
  100
Hotel ****

Herbarium Hotel & SPA

Gąsawa

Czterogwiazdkowy Herbarium Hotel & SPA to wyjątkowe miejsce zarówno na odpoczynek, jak i konferencje, ponieważ posiada komfortowe pokoje i nowoczesne sale konferencyjne.

Aktualności

Archiwum

Popularność jaką cieszą się hotele konferencyjne Bydgoszcz nieustannie wzrasta. Z tego powodu portal MojeKonferencje.pl sporządził listę obiektów godnych polecenia poważnym klientom biznesowym oraz spragnionym wypoczynku turystom. Każda z zamieszczonych w serwisie pozycji zapewnia usługi najwyższej jakości w rozsądnej cenie, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Bydgoszcz posiada tytuł miasta o największych terenach zielonych w Polsce. Każdy z powstałych tutaj parków posiada odmienny charakter. Krajobrazy znacząco różnią się od siebie, dlatego tworzą odrębne wrażenia estetyczne. Rekreacja znajduje się na pierwszym miejscu pośród tego, co może zaoferować miasto gościom szkolenia Bydgoszcz zapewnia także bogactwo przyrody.

Obiekty konferencyjne Bydgoszcz posiadają piękne widoki za oknem.

Właściciele starają się wykorzystywać fakt, iż to duże miasto z każdej strony jest otoczone lasami. Głównie są to obszary chronione, dlatego są bardzo zadbane i czyste. Sale szkoleniowe Bydgoszcz może więc znajdować się w uroczych zagajnikach poza miastem. Obiekty szkoleniowe Bydgoszcz otaczają bory sosnowe bądź geste lasy liściaste, co znacząco poprawia samopoczucie gości. Jeśli zaś chodzi o zabytkową architekturę to jej spuściznę stanowią gotyckie kościoły, słynne spichlerze z XVIII wieku oraz liczne kamienice zbudowane tuż nad kanałem. Podstawowym walorem Bydgoszczy jest właśnie otoczenie budynków wodom niczym we Włoszech. Są to liczne bulwary, nadbrzeża i kaskady. Organizacja konferencji Bydgoszcz w takim otoczeniu zdecydowanie sprzyja tworzenie niezapomnianych wspomnień. Oferty dostosowywane są do indywidualnych preferencji. Klienci mają ogromne możliwości pod względem gospodarowania dostępną przestrzenią.

Systemy ścian przesuwnych, liczne ozdoby oraz możliwość korzystania z różnych ustawień stołów, czynią sale konferencyjne Bydgoszcz ogromnie elastycznymi.

Organizowane w nich bankiety, prelekcje, szkolenia czy seminaria na długo pozostają w pamięci uczestników i przywodzą na myśl bardzo miłe skojarzenia. Ośrodki konferencyjne Bydgoszcz często oferują świeże składniki zakupione na przykład na tak zwanym Frymarku, czyli cyklicznym jarmarku z produktami ekologicznymi, regionalnymi i rękodziełem. Dla gości przybyłych z innych części Polski odkrycie nowych smaków, dodatkowo zapadnie w pamięć. Opuszczając sale szkoleniowe Bydgoszcz, można odetchnąć w lokalnym browarze. Podczas wyjazdów integracyjnych warto postawić na stole tradycyjne piwo oraz gęś kołudzką, którą wyhodowano właśnie niedaleko Bydgoszczy. Pracownicy obiektów konferencyjnych dbają o wszystkie detale, dlatego posiłki są syte, zdrowe i estetycznie podane. Wszystkie budynki obejmuje regulowana klimatyzacja i ogrzewanie, co pozwala zachować dobre samopoczucie bez względu na temperaturę oraz WiFi, które stanowi podstawę podczas prowadzenia prezentacji i pozwala błyskawicznie wyszukać brakujące informacje.

Bydgoszcz to miejsce stworzone dla każdego ambitnego biznesmena, ale także miasto pełne atrakcji turystycznych, które urozmaicą każdą konferencje czy szkolenie.

We wschodniej części Wyspy Młyńskiej znajduje się kanał nazywany Międzywodziem, którym przepływa woda z Młynówki do Brdy. Dzieli on wyspę na dwie części, mianowicie zachodnią z młynami oraz wschodnią z mennicą. Z łączących kanał mostów można podziwiać piękne starodawne kamienice i pozostałości po poprzednich wiekach. Jest to również popularne kąpielisko Wellenbad. Można nad nim spędzić upalne lato, szukając chwili wytchnienia od długich i często trudnych konferencji. Miłośnicy zabytków mogą zachwycać się Pałacykiem Lloyda, który reprezentuje rzadko spotykany styl manieryzmu niderlandzkiego. Zwiedzanie takich perełek architektury zdecydowanie jest ciekawym pomysłem na urozmaicenie szkolenia Bydgoszcz. Warto zobaczyć także Park Ludowy im. Wincentego Witosa, którego niewątpliwą ozdobą jest stary drzewostan. Wśród zieleni można pozwolić sobie na chwilę błogiego odprężenia. W otoczeniu przyrody myśli mogą swobodnie płynąć, więc zwiększa się nasza kreatywność. Uczestników konferencji można także zabrać na kort tenisowy lub basen. Ponadto zachwycające są budynki Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki oraz Opery Novej, w których przedstawienia tworzą magiczny klimat. W przypadku braku czasu na zwiedzanie okolicy, hotele szkoleniowe Bydgoszcz gwarantują wiele atrakcji wewnątrz obiektów. Gabinety SPA przyciągają zmęczonych gości masażami relaksującymi oraz licznymi zabiegami pielęgnacyjnymi, a profesjonalni barmani organizują spektakularne pokazy przygotowywania drinków. Dzięki współpracy z prezentowanymi na portalu obiektami szkoleniowymi, klienci mają szansę przekonać się, że nawet wykonywanie obowiązków służbowych może okazać się przyjemne.

Sale konferencyjne Bydgoszcz - FAQ

Jakie typy obiektów można znaleźć w Bydgoszczy?

W Bydgoszczy znajduje się wiele obiektów, które świadczą szerokie wachlarze usług. Część z nich dysponuje zarówno bogatym zapleczem biznesowym, jak i też noclegowym oraz gastronomicznym. Najczęściej spotykane typy obiektów w Bydgoszczy i jej okolicy to: komfortowe hotele, doskonale wyposażone centra sportu i rekreacji, stylowe pałace oraz przestronne centra hotelowo-konferencyjne. Znajdują się tam również m.in. karczmy, sale biesiadne i opery.

Jak wygląda lokalizacja obiektów w Bydgoszczy?

Bydgoskie obiekty znajdują się zarówno w centrum miasta, na jego obrzeżach, jak i w nieco dalszej odległości. Wszystkie mają wiele zalet – te usytuowane w centrum pozwalają m.in. na szybkie dotarcie komunikacją miejską; te na obrzeżach z kolei dają poczucie kameralności, a ich dobre połączenie z centrum pozwala na udaną integrację po eventach. Natomiast poza Bydgoszczą umożliwiają efektywny wypoczynek oraz ułatwiają zebranie myśli i motywacji do dalszych działań biznesowych bądź artystycznych.

Jaka jest największa sala konferencyjna w Bydgoszczy?

W obiektach zlokalizowanych w Bydgoszczy i jej okolicach mieści się wiele sal konferencyjnych. Są one zróżnicowane m.in. pod względem wielkości. Część z nich to niewielkie przestrzenie, doskonałe do organizacji chociażby kameralnych szkoleń. Pozostałe to znacznie większe pomieszczenia, umożliwiające organizację wydarzeń dla setek gości. Przykładem może być sala City Hotelu, która jest w stanie pomieścić aż 320 osób.

Co wchodzi w skład cateringu w bydgoskich obiektach?

Obiekty w Bydgoszczy często dysponują własnym zapleczem gastronomicznym, tym samym oferując wyśmienity catering. Pozostałe współpracują z firmami z branży cateringowej. Manu zależne jest od firmy, jej charakteru, własnych preferencji i tego, czy ma to być catering wyłącznie na przerwę kawową, czy  ciepłe dania na przerwę obiadową. W skład pierwszego wariantu wchodzą: ciepłe i zimne napoje, ciasta, kanapki i tartinki. O drugi wariant należy pytać obsługę konkretnego obiektu – wszędzie są to inne posiłki.

Czy obiekty w Bydgoszczy dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych?

Obiekty w Bydgoszczy dysponują pomieszczeniami o wysokim standardzie, które daleko nie odbiegają od najwyżej klasy hoteli, restauracji czy sal konferencyjnych. Ich usługi przemyślane są pod kątem każdego gościa – przyjezdnego własnym samochodem, rodziny z dziećmi czy osoby niepełnosprawnej. Zdecydowana większość obiektów jest w pełni dostosowana do potrzeb osób poruszających się za pomocą kul czy wózków inwalidzkich.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres początkowy i kliknij przycisk “Wyznacz trasę”.

Twoja lokalizacja

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz