Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów

Obiekty konferencyjne Kazimierz Dolny

: znaleziono 19 obiektów

Portal MojeKonferencje.pl stworzył niezwykle bogatą bazę obiektów szkoleniowych w Kazimierzu Dolnym. Spełniają one oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów, czyniąc pobyt przyjemnym i godnym zapamiętania. Ze względu na ilość rekomendacji, prezentowane hotele konferencyjne cieszą się ogromną popularnością. Realizowanych jest w nich mnóstwo spotkań o charakterze biznesowym oraz imprez okolicznościowych. Wydarzenia realizowane są w specjalnie przygotowanych salach konferencyjnych. W cenę wynajmu wliczone jest wypożyczenie nowoczesnych urządzeń multimedialnych. Zwiększają one efektywność oraz efektowność prezentacji. Szczególnie przydatne jest to podczas kursów. Pracownicy znacznie szybciej chłoną wiedzę, która przekazywana jest w postaci barwnych wykresów oraz obrazków. Obiekty konferencyjne w Kazimierzu Dolnym to miejsce umożliwiające szybką integrację. Po godzinach szkoleń,...

Obiekty konferencyjne w okolicy: Kazimierz Dolny

Pozostałe sale konferencyjne:

Berberys Park Hotel

Berberys Park Hotel

Kazimierz Dolny (1,0 km od centrum)

Hotel ***

Maks. pojemność sali: 180 osób

Liczba sal: 2

Kameralny obiekt dysponuje 33 pokojami gościnnymi w różnych stylizacjach, salą balową i nowoczesnymi salami ...
 
 

warto zorganizować ognisko lub grill, w czasie którego uczestnicy będą mieli okazję nawiązać stosunki nieformalne. Na terenie budynków znajdują się także bary, w których odbywają się liczne imprezy tematyczne. Wspólny taniec i śpiew sprawi, że pracownicy zżyją się ze sobą, a tym samym poczują się częścią firmy. Wszystko to wpływa na jakość wykonywanej pracy. W godzinach wolnych od wykonywania obowiązków, można zaplanować również wycieczkę. Kazimierz Dolny ma turystom wiele do zaoferowania. Organizowane są m.in. niezwykłe rejsy po Wiśle. Przez godzinę podróżnicy mają okazję podziwiać wspaniałe widoki, w tym stare kamieniołomy i Męćmierz. Dodatkową atrakcją jest przystanek w porcie Janowiec. Zaplanowano tam mnóstwo niespodzianek. Osoby preferujące nieco inny sposób gospodarowania czasem, wybrać się mogą do Muzeum Przyrodniczego oraz Muzeum Sztuki Złotniczej. Czeka tam na nich mnóstwo fascynujących eksponatów. Jedno z najbardziej znanych miejsc w Kazimierzu Dolnym to Góra Trzech Krzyży. Rozciąga się z niej przepiękny widok na panoramę miasta. To miejsce idealne na chwilę refleksji i oderwanie się od codziennych problemów. Fanatycy historii polecają także wyprawę do wielokrotnie przebudowywanych ruin zamku Kazimierza Wielkiego oraz mnóstwa zabytkowych kamienic. Nie da się ukryć, że miasto charakteryzuje się uniwersalnością. Wizytówką Kazimierza Dolnego są renomowane ośrodki szkoleniowe oraz przepiękne zabytkowe budowle. To miejsce doskonałe do realizacji spotkań o charakterze zawodowym, a także zaplanowania wypoczynku.

Sale konferencyjne Kazimierz Dolny - FAQ

 

Czy obiekty konferencyjne w Kazimierzu Dolnym posiadają parkingi?

Dojazd do obiektu, w którym odbywa się konferencja, często poprzedzony jest wielogodzinną jazdą samochodem. Warto o tym pamiętać podczas organizacji spotkania biznesowego - zapewnienie miejsc parkingowych powinno być podstawą. Obiekty konferencyjne w Kazimierzu Dolnym wiedzą o tym doskonale - zdecydowana większość z nich oferuje parkingi. Ich liczba jest różna, jednak zazwyczaj waha się między 50 a 100 miejscami parkingowymi dla samochodów osobowych i autobusów.

Gdzie w Kazimierzu Dolnym zorganizować konferencję na 100 osób?

Sale konferencyjne, które znajdują się w Kazimierzu Dolnym to odpowiednie miejsca na organizację zarówno niewielkich, kameralnych spotkań biznesowych, jak i znacznie większych eventów, nawet na setki uczestników. Konferencję na 100 osób w Kazimierzu Dolnym z powodzeniem można zorganizować m.in. w niezwykle klimatycznym Hotel Kazimierzówka Wellness & SPA. Ma on w swojej ofercie 3 sale biznesowe, z czego jedna z nich umożliwia zaproszenie stu gości.

Jak dokonać rezerwacji sali konferencyjnej w Kazimierzu Dolnym?

Jeśli po zapoznaniu się z ofertami obiektów konferencyjnych w Kazimierzu Dolnym zdecydowali się Państwo na jeden z nich, ten najbardziej odpowiedni, należy dokonać jego rezerwacji. Można to zrobić na trzy różne sposoby - telefonicznie, mailowo lub osobiście. Wszystkie te formy kontaktu znacząco ułatwia nasza strona - w każdej prezentacji znajduje się numer telefonu oraz adres mailowy do obsługi obiektu oraz dokładny adres jego usytuowania.

Czy w Kazimierzu Dolnym można zorganizować konferencję w pensjonacie?

W Kazimierzu Dolnym znajdą Państwo wiele obiektów konferencyjnych. Różnią się one m.in. usytuowaniem, standardem oraz typem. Wśród nich są klimatyczne pensjonaty, takie jak np. nowoczesny Pensjonat Kazimierski o wysokim standardzie. Ponadto, znajdują się tam także hotele o zróżnicowanym standardzie (zazwyczaj 3-gwiazdkowe), wyśmienite sale restauracyjne, ośrodki szkoleniowo-wypoczynkowe o bogatej historii oraz innowacyjne centra szkoleniowo-konferencyjne.

Jakie wyposażenie znajduje się w salach konferencyjnych w Kazimierzu Dolnym?

Sale konferencyjne w Kazimierzu Dolnym już niejednokrotnie były tłem najlepszych konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Charakteryzują się one przestronnością, wyjątkową aranżacją oraz odpowiednim wyposażeniem. Znajdują się tam wysokiej klasy meble oraz niezawodne sprzęty multimedialne, takie jak m.in. projektory, ekrany, flipcharty, tablice, zestawy nagłośnieniowe z mikrofonami, drukarki z funkcją ksero, klimatyzacja oraz sieć Internetu.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij