Szybkie wyszukiwanie
Hotel Porto ***

Obiekty konferencyjne Piekary Śląskie

: znaleziono 11 obiektów

Ośrodki szkoleniowe w Piekarach Śląskich to miejsca z wieloletnią tradycją oraz doświadczeniem. Wykwalifikowani pracownicy doskonale wiedzą jak postępować z wymagającymi realizatorami spotkań biznesowych. Przewidują oni ich oczekiwania i zaspokajają je, zanim zdążą się o to upomnieć.

Brak obiektów konferencyjnych w podanej lokalizacji.

Obiekty konferencyjne w okolicy: Piekary Śląskie

Pozostałe sale konferencyjne:

 

W dostępnych salach konferencyjnych odbywają się spotkania, które mają wpływ na przyszłość firm. Wiele zależy od motywacji oraz nastawienia pracowników. Jak mówią, dobro powraca. Nawet uśmiech kelnera może wywołać pozytywne emocje u potencjalnego inwestora. Obiekty szkoleniowe w Piekarach Śląskich dbają o każdy szczegół związany z organizacją wydarzenia.

FAQ

 

Jakie atrakcje oferują obiekty konferencyjne w Piekarach Śląskich?

Obiekty konferencyjne w Piekarach Śląskich w zdecydowanej większości mają w swojej ofercie atrakcje sprzyjające wypoczynkowi oraz integracji gości. Możesz liczyć tam m.in. na boiska sportowe, wypożyczalnie rowerów i kijów do Nordic Walking, siłownie oraz przygotowane miejsca na grilla lub ognisko. Niektóre obiekty oferują też zaplecze SPA & Wellness z basenami, saunami, jacuzzi oraz gabinetami masażu, kosmetycznymi i odnowy biologicznej.

Ile kosztuje organizacja konferencji w Piekarach Śląskich?

Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie inaczej, niż "to zależy". Cena organizacji konferencji w Piekarach Śląskich będzie się różniła w zależności od czasu trwania przedsięwzięcia oraz od liczby gości. Musisz także określić, czy Twoje wydarzenie potrwa dłużej, niż kilka godzin, a może nawet kilka dni. Jeśli tak, to do ostatecznej ceny organizacji należy także doliczyć koszt wynajmu noclegów oraz wyżywienia. Zorientuj się także, czy miejsca parkingowe w wybranym przez Ciebie są dodatkowo płatne.

Gdzie zorganizować konferencję w pobliżu Piekar Śląskich?

W pobliżu Piekar Śląskich znajduje się wiele atrakcyjnych obiektów konferencyjnych i szkoleniowych. Z pewnością zorganizujesz tam najbardziej wymagające eventy - zarówno w dużych miastach, jak i w cichej oraz spokojnej okolicy. Konferencję w pobliżu Piekar Śląskich zorganizować można m.in. w Chorzowie - np. w Stadion Śląski, w Katowicach - np. w Park Inn by Radisson Katowice czy Business Center 1, a także w miejscowości Woźniki - np. w Hotel Pałac Czarny Las.

Jakie sprzęty multimedialne znajdują się w salach konferencyjnych w Piekarach Śląskich?

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Piekarach Śląskich są wyposażone w nowoczesne sprzęty multimedialne i audiowizualne. Znajdują się w nich m.in. rzutniki, ekrany, tablice multimedialne i suchościeralne, flipcharty z zestawem biurowym, klimatyzacja oraz bezprzewodowe sieci Internetu. Pomieszczenia są oczywiście odpowiednio oświetlone i nagłośnione, a w największych salach można skorzystać z mikrofonów bezprzewodowych oraz mównic.

Jakie wydarzenia można zorganizować w salach konferencyjnych w Piekarach Śląskich?

Obiekty konferencyjne w Piekarach Śląskich oferują wielofunkcyjne sale konferencyjne. Zorganizujesz w nich szereg wydarzeń biznesowych, edukacyjnych oraz rodzinnych. Mogą to być zarówno konferencje, szkolenia,wykłady, kongresy, prezentacje, jak i sympozja oraz bankiety. Niektóre sale sprawdzają się również jako tło uroczystych gal i jubileuszów, a także kolacji firmowych. Dodatkowo, w Piekarach Śląskich zorganizujesz również streaming live wydarzeń oraz eventy online.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij