Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Hotel Baranowski

Sprawdź dostępność
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Hotel Baranowski to obiekt wypoczynkowo – szkoleniowy położony w województwie lubuskim przy ulicy Transportowej w Słubicach. Hotel jest często odwiedzany przez gości zagranicznych, ponieważ jest oddalony zaledwie 2 kilometry od przejścia granicznego z Niemcami. Obiekt to idealne miejsce na konferencje i spotkania biznesowe w zachodniej części kraju.

Hotel konferencyjny Baranowski oferuje swoim gościom wygodne pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe, a także przestronne apartamenty o podwyższonym standardzie. Łącznie w hotelu jest 180 miejsc noclegowych w 80 komfortowych pokojach. Każdy z pokoi ma schludną łazienkę, w której znajduje się pełen węzeł sanitarny.

Hotel posiada również nowoczesne centrum konferencyjne. Sala szkoleniowa jest często wykorzystywana do organizacji prezentacji, zebrań, narad, konferencji czy spotkań firmowych. Na miejscu można skorzystać z usług cateringowych – wykupić przerwę kawową bądź zamówić obiad dla uczestników spotkania.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });