Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Ośrodek Cztery Wiatry

wyślij zapytanie

Opis obiektu

Ośrodek Cztery Wiatry to obiekt szkoleniowy położony w miejscowości Korytnica – niewielkiej wsi położonej w województwie świętokrzyskim w Gminie Szydłów. Usytuowany jest w pięknej okolicy w otoczeniu pięknej przyrody, co sprzyja udanemu wypoczynkowi. Ośrodek Cztery Wiatry dzięki idealnej lokalizacji jest chętnie wybieranym obiektem na spotkania biznesowe czy imprezy okolicznościowe w województwie świętokrzyskim.

Ośrodek Cztery Wiatry posiada bogatą ofertę noclegową. Oferuje miejsca noclegowe w stylowych pokojach i apartamentach o podwyższonym standardzie. Każdy zaaranżowany jest w wyjątkowy sposób. Wszystkie pokoje mają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Cztery Wiatry sprosta wymaganiom najbardziej wymagających gości.

Ośrodek Cztery Wiatry to wspaniały ośrodek szkoleniowy w województwie świętokrzyskim. Dogodna lokalizacja w sąsiedztwie przyrody sprzyja organizacji spotkań. Ośrodek Cztery Wiatry ma przestronne sale konferencyjne, które są wyposażone w sprzęt nagłaśniający i audiowizualny.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });