Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Leśnik

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel w Augustowie

?pośród jezior i lasówHOTEL

Zapraszamy Państwa do Hotelu LEŚNIK ** położonego nad malowniczym Jeziorem Białym, w otoczeniu sosnowego lasu Puszczy Augustowskiej. Ustronna lokalizacja i bezpośredni kontakt z przyrodą sprzyjają wypoczynkowi, a także organizacji imprez plenerowych i atrakcji wodnych na Jeziorze Białym, wraz z Przedsiębiorstwem Turystycznym SZOT.

Hotel położony jest w pobliżu międzynarodowej trasy Via Baltica prowadzącej do przejść granicznych z Litwą w Ogrodnikach i Budzisku, Rosją i Białorusią. Stanowi to doskonałą bazę wypadową do Wilna, Kowna, Grodna i Kaliningradu, oraz krajów nadbałtyckich i skandynawskich.OFERTA GASTRONOMICZNARESTAURACJA MYŚLIWSKA (50 osób) z kominkiem oferuje znakomite potrawy kuchni regionalnej, myśliwskiej i europejskiej. Bogata karta starannie dobranych dań zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Szef Kuchni szczególnie poleca dania rybne, dziczyznę, oraz pierogi z różnym nadzieniem.W BARZE restauracyjnym proponujemy szeroki wybór alkoholi i drinków.Ekran LCD znajdujący się w restauracji umożliwia oglądanie teledysków, imprez sportowych i koncertów.Profesjonalna obsługa oraz niepowtarzalny wystrój i klimat restauracji sprawia, że jest to doskonałe miejsce zarówno na spotkania prywatne jak i służbowe.Latem zapraszamy do OGRÓDKA LETNIEGO z kominkiem na potrawy z grilla, oraz letnie dania serwowane wśród bujnej zieleni, przy śpiewie ptaków i zapachu sosen.W Ogrodzie Letnim organizujemy biesiady z grillowaniem i oprawą muzyczną, uroczyste kolacje, spotkania, imprezy okazjonalne, bale firmowe, romantyczne kolacje przy świecach.WIATA ?HUBERTÓWKA? z paleniskiem to doskonałe miejsce organizacji biesiad przy ognisku z pieczeniem dzikiej zwierzyny. Gwarantujemy dobrą zabawę przy dźwiękach akordeonu lub gitary.

Urozmaiceniem biesiady mogą być kuligi, przejażdżki bryczkami lub zaprzęgami psów husky po Puszczy Augustowskiej.
  • Największa
    sala konferencyjna: 85
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 94

Sale konferencyjne i szkoleniowe

RESTAURACJA MYŚLIWSKA z kominkiem oferuje znakomite potrawy kuchni regionalnej, myśliwskiej i europejskiej. Bogata karta starannie dobranych dań zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Szef Kuchni szczególnie poleca dania rybne, dziczyznę, oraz pierogi z różnym nadzieniem.

W BARZE restauracyjnym proponujemy szeroki wybór alkoholi i drinków.

Ekran LCD znajdujący się w restauracji umożliwia oglądanie teledysków, imprez sportowych i koncertów.

Profesjonalna obsługa oraz niepowtarzalny wystrój i klimat restauracji sprawia, że jest to doskonałe miejsce zarówno na spotkania prywatne jak i służbowe.SALA KONFERENCYJNA

Naszym Gościom proponujemy standardową i plenerową formę obrad konferencyjnych.Hotel posiada klimatyzowaną salę konferencyjną (70m2 + 50m2) mieszczącą 85 osób, wyposażoną w niezbędny sprzęt: ekran, rzutnik multimedialny, zestaw multimedialny (TV + DVD), mikrofon bezprzewodowy, zaciemnienie, flipchart, HotSpot Internet.

Gwarantujemy profesjonalny catering.
Liczba miejsc w ustawieniu
  Teatr Podkowa Szkoła
Sala Konferencyjna 85 70 50
Restauracja Myśliwska 65 50 30

Pokoje

OFERTA NOCLEGOWA

Hotel "Leśnik" ** oferuje swoim Gościom 19 przytulnych pokoi: jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych, oraz apartament. Łącznie 49 miejsc noclegowych.W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, TV-sat, radio, oraz internet WiFi.Na pierwszym piętrze znajdują się pokoje komfort o podwyższonym standardzie, wyłącznie dla osób niepalących.Goście hotelowi mają bezpłatny dostęp do sali gier, oraz miejsce na hotelowym parkingu.Na życzenie rodziców hotel udostępnia łóżeczko dziecinne.Oferty specjalne na stronie: www.lesnik.pl

Usługi dodatkowe

OFERTA REKREACYJNA

Hotel LEŚNIK wraz z Przedsiębiorstwem Turystycznym SZOT zapewniają bogatą ofertę rekreacyjną zarówno dla grup zorganizowanych, jak i dla Gości indywidualnych:

- 1-dniowe spływy kajakowe Czarną Hańczą, Kanałem Augustowskim i Rospudą,

- 1-dniowe wycieczki rowerowe,

- wycieczki autokarowe do Wilna, Trok, Kowna, Druskiennik, Pałangi,

- wycieczki po Pojezierzu Suwalsko-Augustowskim,

- rejsy statkami białej floty, gondolami lub jachtami,

- imprezy dla firm ? incentive, teambuilding ( paintball, turnieje strzeleckie i łucznicze, off-road, gry scenariuszowe),

- szkolenia indoor, outdoor, spotkania biznesowe oraz integracyjne dla grup,

- kuligi lub przejażdżki bryczkami po Puszczy Augustowskiej,

- biesiady przy ognisku z muzyką biesiadną lub szantową,

- uroczyste bankiety, kolacje z muzyką (D.J. lub zespół muzyczny, karaoke),

- pikniki, imprezy w plenerze z cateringiem,

- wieczory stylizowane, biesiady, bale, bankiety, wesela i imprezy okolicznościowe.Posiadamy doświadczony i profesjonalny zespół, oraz setki pomysłów i sprawdzonych programów turystycznych.

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

~1.32 km
Augustów Medical SPA
Augustów Medical SPA

Augustów

Zobacz
~1.32 km
Augustów Medical SPA
Augustów Medical SPA

Augustów

Zobacz

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

~1.32 km
Augustów Medical SPA
Augustów Medical SPA

Augustów

Największa sala: 100

Miejsc noclegowych: 108

Zobacz
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".