DoubleTree by Hilton Wrocław*****
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne Wrocław

Jak mówią „Wrocław – miasto spotkań”. Odnosi się to nie tylko do nieformalnych schadzek, ale również poważnych wydarzeń biznesowych. Portal MojeKonferencje.pl przedstawia... (czytaj więcej)

73 obiekty, które przyczyniają się do dobrej opinii na temat miasta. Współpracując z każdym z nich, realizatorzy mogą spodziewać się profesjonalizmu oraz wysokich standardów. Stolica Dolnego Śląska na długo zapada w pamięć szanowanych biznesmenów, ze względu na różnorodną ofertę obiektów konferencyjnych. Szczególną popularnością cieszą się wydarzenia organizowane w zjawiskowej Hali Stulecia. Zadziwia ona nie tylko niezwykłą architekturą, ale również doskonałym położeniem. Budynek znajduje się tuż obok największej w Europie fontanny multimedialnej. Odbywające się tam pokazy stanowią urozmaicenie, jakiego nie zazna się w żadnym innym obiekcie. Piękne widoki wprawiają w zachwyt potencjalnych inwestorów i wpływają na ich decyzje końcowe. Turystów zainteresować może znajdujący się w pobliżu hali Park Japoński. Niezwykle bogata fauna i flora to zaledwie początek atrakcji, jakie czekają w tym malowniczym ogrodzie.

Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort
Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort

Boszkowo

Zobacz
Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie
Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie

Szklarska Poręba

Zobacz
Liczba znalezionych obiektów: 110

Aktualności

15.02.2017

Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu

Już 24 lutego rozpoczyna się najważniejsze wydarzenie targowe w regionie i jedno z największych w Polsce -  Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu. Jak co roku goszczą one w Hali Stulecia. Trwająca trzy dni impreza gromadzi rzesze ludzi zainteresowanych szeroko pojętą turystyką. Już teraz gorąco zapraszamy wszystkich! Turystów indywidualnych, grupy, rodziny z dziećmi, seniorów, uczniów i dosłownie każdego, kto planuje wakacje, podróże, wycieczki i inne formy turystyki.

7.02.2017

DB Hotel Wrocław

Czterogwiazdkowy DB Hotel powstaje przy placu Strzegomskim we Wrocławiu. Budynek składać się będzie z 7 pięter, na których znajdzie się 128 komfortowych pokoi o powierzchni, 13 apartamentów, restauracje, klub fitness, centrum kongresowe i podziemny garaż.

9.12.2016

Best Western Premier City Centre

Czterogwiazdkowy hotel Best Western Premier City Centre we Wrocławiu zostanie otwarty wiosną 2017 roku. Hotel będzie oferował 69 pokoi o wysokim standardzie oraz profesjonalne centrum konferencyjne.

29.11.2016

Hotel Nankier

We Wrocławiu na rogu ulicy Szewskiej i placu Nankiera powstanie Hotel Nankier. W miejscu byłego wydziału farmacji Akademii Medycznej firma Hasco-Lek postanowiło zbudować czterogwiazdkowy obiekt. Budowa ruszyć ma w I kwartale 2017 roku.

Młodsi podróżnicy mają niepowtarzalną okazję zapoznać się z nową dziedziną sportową, ponieważ regularnie odbywają się tam pokazy japońskich sztuk walki... (czytaj więcej)

. Osoby preferujące zwiedzanie zabytków również nie będą rozczarowane. Jedne z najbardziej wartościowych budynków zobaczyć można na Ostrowie Tumskim. Kościoły takie jak Archikatedra św. Jana Chrzciciela lub Bazylika św. Elżbiety to miejsca godne polecenia miłośnikom stylu gotyckiego. Warto wybrać się również do barokowego zespołu głównych budynków Uniwersytetu Wrocławskiego z Aulą Leopoldina. To jeden z piękniejszych kompleksów tego typu w kraju. Warto zainwestować w organizację spotkania biznesowego lub urlopu właśnie we Wrocławiu. Hotele konferencyjne zapewniają usługi najwyższej jakości, a uroki miasta gwarantują niezapomniany pobyt. Dzięki współpracy z naszym serwisem realizacja marzeń staje się dużo łatwiejsza. Selekcja obiektów pozwala błyskawicznie podjąć trafną decyzję dotyczącą zakwaterowania w tym malowniczym miejscu. Dostępne sale szkoleniowe wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny, który wpływa na jakość prezentacji. Klienci, którzy zdecydowali się zaufać prezentowanym ośrodkom konferencyjnym są zachwyceni.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".