Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne w Wrocław

Jak mówią „Wrocław – miasto spotkań”. Odnosi się to nie tylko do nieformalnych schadzek, ale również poważnych wydarzeń biznesowych. Portal MojeKonferencje.pl przedstawia... (czytaj więcej)

73 obiekty, które przyczyniają się do dobrej opinii na temat miasta. Współpracując z każdym z nich, realizatorzy mogą spodziewać się profesjonalizmu oraz wysokich standardów. Stolica Dolnego Śląska na długo zapada w pamięć szanowanych biznesmenów, ze względu na różnorodną ofertę obiektów konferencyjnych. Szczególną popularnością cieszą się wydarzenia organizowane w zjawiskowej Hali Stulecia. Zadziwia ona nie tylko niezwykłą architekturą, ale również doskonałym położeniem. Budynek znajduje się tuż obok największej w Europie fontanny multimedialnej. Odbywające się tam pokazy stanowią urozmaicenie, jakiego nie zazna się w żadnym innym obiekcie. Piękne widoki wprawiają w zachwyt potencjalnych inwestorów i wpływają na ich decyzje końcowe. Turystów zainteresować może znajdujący się w pobliżu hali Park Japoński. Niezwykle bogata fauna i flora to zaledwie początek atrakcji, jakie czekają w tym malowniczym ogrodzie.

Liczba znalezionych obiektów: 100

Aktualności

clock-ico-img15.03.2016

Konferencje w niecodziennym otoczeniu - Afrykarium we Wrocławiu

Największe atuty Afrykarium to niecodzienne otoczenie, nowoczesne wnętrza i doświadczony personel. Goście mogą tu liczyć także na profesjonalną oprawę kulinarną i niezapomniane wrażenia z wizyty w jednym z najciekawszych obiektów tego typu w Polsce.

clock-ico-img2.02.2016

VIII Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu

Już 26 lutego rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń turystycznych w kraju. We wrocławskiej Hali Targowej zaprezentuje się ponad 200 wystawców z Polski i z zagranicy

clock-ico-img19.01.2016

Konferencje w Scandic

Hotel Scandic Wrocław zaprasza na szkolenia i konferencje do nowoczesnego Centrum Konferencyjnego, gdzie zorganizujesz każde spotkanie - od rozmowy kwalifikacyjnej, przez szkolenia i bankiety po konferencje nawet dla 300 osób

clock-ico-img11.01.2016

Nowa dyrektor Campanile Wrocław Centrum i Premiere Classe Wrocław

Małgorzata Kopania-Urbacz została nowym dyrektorem wrocławskich hoteli Campanile Wrocław Centrum i Premiere Classe Wrocław. Dużą wagę przykładam do wysokiej jakości oferowanych usług, w szczególności do gościnności i zrozumienia potrzeb naszych gości – mówi nowa dyrektor.

Młodsi podróżnicy mają niepowtarzalną okazję zapoznać się z nową dziedziną sportową, ponieważ regularnie odbywają się tam pokazy japońskich sztuk walki... (czytaj więcej)

. Osoby preferujące zwiedzanie zabytków również nie będą rozczarowane. Jedne z najbardziej wartościowych budynków zobaczyć można na Ostrowie Tumskim. Kościoły takie jak Archikatedra św. Jana Chrzciciela lub Bazylika św. Elżbiety to miejsca godne polecenia miłośnikom stylu gotyckiego. Warto wybrać się również do barokowego zespołu głównych budynków Uniwersytetu Wrocławskiego z Aulą Leopoldina. To jeden z piękniejszych kompleksów tego typu w kraju. Warto zainwestować w organizację spotkania biznesowego lub urlopu właśnie we Wrocławiu. Hotele konferencyjne zapewniają usługi najwyższej jakości, a uroki miasta gwarantują niezapomniany pobyt. Dzięki współpracy z naszym serwisem realizacja marzeń staje się dużo łatwiejsza. Selekcja obiektów pozwala błyskawicznie podjąć trafną decyzję dotyczącą zakwaterowania w tym malowniczym miejscu. Dostępne sale szkoleniowe wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny, który wpływa na jakość prezentacji. Klienci, którzy zdecydowali się zaufać prezentowanym ośrodkom konferencyjnym są zachwyceni.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".