Szybkie wyszukiwanie

Hotel Tulipan

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Tulipan to ciekawy obiekt konferencyjny w województwie śląskim. Mieści się przy ulicy Szpitalnej w znanym górskim kurorcie - Ustroniu. Obiekt położony jest niedaleko terenów zielonych, co zachęca do pobytu gości z całego kraju na wypoczynek z najbliższymi . Hotel Tulipan w Ustroniu to obiekt odpowiedni nie jedynie na relaks urlopowy z przyjaciółmi, ale również na szkolenia i konferencje w województwie śląskim.

Hotel Tulipan swoim gościom oferuje miejsca noclegowe w przestronnych pokojach i apartamentach o rozmaitym standardzie. Wszystkie posiadają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy z oferowanych przez obiekt pokoi ma na wyposażeniu telewizor. W całym hotelu jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. Wszyscy goście zmotoryzowani mogą korzystać z przyhotelowego parkingu.

Hotel Tulipan w Ustroniu posiada centrum konferencyjne, składające się z sal konferencyjnych mających na wyposażeniu sprzęt audiowizualny i nagłaśniający. Hotel Tulipan to odpowiedni obiekt na konferencje w województwie śląskim. Często wybierają go osoby organizujące spotkania w tym regionie.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".