Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Gościnny Dom Rydułtowy

Sprawdź dostępność
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Gościnny Dom Rydułtowy położony jest przy ulicy Strzelców Bytomskich w górskim kurorcie w województwie śląskim – Rydułtowy. Obiekt mieści się w spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni, co sprzyja wypoczynkowi. Otoczenie gór podsuwa wiele możliwości na spędzanie czasu wolnego. Gościnny Dom Rydułtowy to idealna lokalizacja na spotkania – można w nim organizować szkolenia, konferencje i imprezy okolicznościowe.

Obiekt szkoleniowy, jakim jest Gościnny Dom Rydułtowy oferuje swoim gościom komfortowe noclegi w komfortowo urządzonych pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych o czterogwiazdkowym standardzie. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizory oraz posiadają swoje łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. W pokojach jest także dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego. To idealne miejsce na wypoczynek i spotkania biznesowe.

Gościnny Dom Rydułtowy to znany przez organizatorów spotkań obiekt konferencyjny polecany na spotkania w województwie śląskim. Oferuje centrum konferencyjne składające się z kilku sal. Sale konferencyjne posiadają sprzęt audiowizualny i nagłaśniający i mają dostęp do internetu.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });