Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Gościnny Dom Rydułtowy

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Gościnny Dom Rydułtowy położony jest przy ulicy Strzelców Bytomskich w górskim kurorcie w województwie śląskim – Rydułtowy. Obiekt mieści się w spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni, co sprzyja wypoczynkowi. Otoczenie gór podsuwa wiele możliwości na spędzanie czasu wolnego. Gościnny Dom Rydułtowy to idealna lokalizacja na spotkania – można w nim organizować szkolenia, konferencje i imprezy okolicznościowe.

Obiekt szkoleniowy, jakim jest Gościnny Dom Rydułtowy oferuje swoim gościom komfortowe noclegi w komfortowo urządzonych pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych o czterogwiazdkowym standardzie. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizory oraz posiadają swoje łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. W pokojach jest także dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego. To idealne miejsce na wypoczynek i spotkania biznesowe.

Gościnny Dom Rydułtowy to znany przez organizatorów spotkań obiekt konferencyjny polecany na spotkania w województwie śląskim. Oferuje centrum konferencyjne składające się z kilku sal. Sale konferencyjne posiadają sprzęt audiowizualny i nagłaśniający i mają dostęp do internetu.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

~0 km
test
test

test

Największa sala:

Miejsc noclegowych: 100

Zobacz