Hotel Atut**** Wielkopolskie Centrum Konferencyjne
Szybkie wyszukiwanie

Teatr Nowy w Poznaniu

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Teatr Nowy w Poznaniu mieści się na granicy Starego Miasta i Jeżyc – przy ulicy Dąbrowskiego. Położenie niedaleko znanych poznańskich zabytków oraz blisko dworca PKP, PKS i przystanków autobusowych sprawia, że to miejsce do którego ławo trafić. To idealna lokalizacja na zorganizowanie konferencji w Poznaniu. Blisko znajdują się liczne hotele, które zaoferują nocleg uczestnikom spotkania będącym spoza Poznania.

Teatr Nowy zajmuje się przede wszystkim działalnością artystyczną. Przygotowuje różnorodne przedstawienia teatralne. Wystawia także sztuki przygotowane przez inne teatry.

W teatrze znajduje się również stylowe centrum konferencyjne. Przestrzeń teatr może służyć jako sala konferencyjna bądź szkoleniowa, w zależności od zapotrzebowania klienta. Na miejscu znajduje się bufet, który zapewni oprawę cateringową spotkania. W teatrze można także wynająć profesjonalny sprzęt audiowizualny, który uświetni każdą konferencję czy szkolenie. Teatr Nowy jako obiekt konferencyjny zachwyci najbardziej wymagających.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".