Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

obiekty konferencyjne w Krakowie

Kraków zachwyca malowniczym krajobrazem oraz nadzwyczajną funkcjonalnością. Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się zapoznać z choćby kilkoma z prezentowanych na portalu ... (czytaj więcej)

ponad 400 sal konferencyjnych w Krakowie, mięli okazję dostrzec jak bardzo miasto wyróżnia się na tle innych. Goście liczyć mogą na nadzwyczajny profesjonalizm oraz nieocenioną pomoc ze strony pracowników hoteli biznesowych. Dostępne sale szkoleniowe zachwycają funkcjonalnością. Mogą być one przystosowane do organizacji seminarium, większej konferencji lub kameralnych negocjacji. Elastyczność zawdzięczają systemom ścian przesuwnych oraz uniwersalnej estetyce. Bez względu na wielkość reprezentowanej firmy, klienci bez problemu odnajdą idealne dla siebie rozwiązania. Oferty dostosowywane są do indywidualnych preferencji gości, co znacznie wpływa na ich komfort i zadowolenie z usług. Przebywając w Krakowie, trudno oprzeć się pokusie i nie wykorzystać chwili wolnej od pracy na zwiedzanie okolicy. Popularny Zamek na Wawelu zachwyca swym majestatem oraz zaskakującą historią. Młodsi turyści z uwagą przysłuchują się baśniowym opowieściom o czyhającym smoku. By na moment przenieść się w świat smoczych fantazji, warto wybrać się do Jamy, w której jak głoszą legendy, potwór długo zamieszkiwał. Kraków ma jednak do zaoferowania dużo więcej niż Wawel. Turyści miło wspominają swoje wyprawy do Ogrodu Doświadczeń, gdzie czekały na nich intrygujące urządzenia pokazujące prawidła fizyki.

DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center
DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center

Kraków

Zobacz
Jagiellońskie Centrum Innowacji
Jagiellońskie Centrum Innowacji

Kraków

Zobacz
Liczba znalezionych obiektów: 214

Aktualności

14.03.2017

Gruntowna renowacja Hotelu Wyspiański w Krakowie

Znajdujący się w doskonałej lokalizacji tuż przy Starym Rynku i Kazimierzu Hotel Wyspiański w Krakowie przeszedł ostatnio gruntowną renowację wnętrz głównej części budynku. Warto przypomnieć, że kilka lat temu został rozbudowany, zyskując  dodatkowe skrzydło.

12.12.2016

Hotel B&B Kraków Centrum

Hotel B&B Kraków Centrum znajduje się przy ul. Monte Cassino 1 i oferować będzie swoim Gościom 130 komfortowo wyposażonych pokoi o nowoczesnych wnętrzach, a także podziemny parking, bar.

6.09.2016

Wrzesień pod znakiem międzynarodowych konferencji w Krakowie

Choć trwają wakacje, Targi w Krakowie intensywnie pracują. Zanim nadejdzie targowa jesień, trwa u nas naukowe lato przepełnione międzynarodowymi kongresami, na których zgromadzą się światowej sławy specjaliści.

25.08.2016

Na takie wydarzenie polski świat nauki czekał - Europejski Kongres Biotechnologiczny w EXPO Kraków.

Blisko 1000 uczestników z 63 krajów, wykłady uznanych ekspertów, 25 sympozjów oraz ponad 200 mniejszych paneli. Europejski Kongres Biotechnologiczny (ECB), który odbył się w EXPO Kraków to nie tylko sukces dla organizatorów i obiektu, ale także dla Krakowa.Polecana jest także zabawa w krakowskim Parku Wodnym oraz wyjątkowe rejsy po Wiśle. Miłośników motoryzacji z pewnością zaciekawią wystawy polskich samochodów, jakie zobaczyć można w Muzeum Inżynierii Miejskiej. Dla każdego coś ... (czytaj więcej)

trafnego! Pragnąć zaznać chwili odpoczynku bez potrzeby opuszczania hotelu konferencyjnego, także liczyć można na wiele propozycji. Na terenie obiektów znajdują się gabinety SPA, bary oraz kluby. W wielu lokalizacjach możliwa jest również organizacja ogniska lub grilla. Podczas realizowanych szkoleń są to szczególnie popularne formy rozrywki. Pracownicy mają okazję zintegrować się w warunkach nieformalnych. Wpływa to na ich stosunek do przedsiębiorstwa oraz późniejsze zaangażowanie. Obiekty konferencyjne w Krakowie stanowią miejsce doskonałe do realizacji wszelkiego typu spotkań. Najlepszym tego dowodem jest zadowolenie klientów, którzy nieustannie ponawiają współpracę. W tym wypadku skuteczną formą reklamy jest opinia przekazywana z ust do ust. Biznesmeni posiadający doświadczenie w organizacji spotkań biznesowych, pod namową kolegów z branży chętnie decydują się na zapoznanie z ofertami krakowskich hoteli. Portal MojeKonferencje.pl zadbał, aby na przygotowanej liście znalazły się pozycje najczęściej polecane przez reprezentantów renomowanych firm.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".