Browar Lubicz
Szybkie wyszukiwanie

obiekty konferencyjne w Krakowie

Kraków zachwyca malowniczym krajobrazem oraz nadzwyczajną funkcjonalnością. Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się zapoznać z choćby kilkoma z prezentowanych na portalu ... (czytaj więcej)

ponad 400 sal konferencyjnych w Krakowie, mięli okazję dostrzec jak bardzo miasto wyróżnia się na tle innych. Goście liczyć mogą na nadzwyczajny profesjonalizm oraz nieocenioną pomoc ze strony pracowników hoteli biznesowych. Dostępne sale szkoleniowe zachwycają funkcjonalnością. Mogą być one przystosowane do organizacji seminarium, większej konferencji lub kameralnych negocjacji. Elastyczność zawdzięczają systemom ścian przesuwnych oraz uniwersalnej estetyce. Bez względu na wielkość reprezentowanej firmy, klienci bez problemu odnajdą idealne dla siebie rozwiązania. Oferty dostosowywane są do indywidualnych preferencji gości, co znacznie wpływa na ich komfort i zadowolenie z usług. Przebywając w Krakowie, trudno oprzeć się pokusie i nie wykorzystać chwili wolnej od pracy na zwiedzanie okolicy. Popularny Zamek na Wawelu zachwyca swym majestatem oraz zaskakującą historią. Młodsi turyści z uwagą przysłuchują się baśniowym opowieściom o czyhającym smoku. By na moment przenieść się w świat smoczych fantazji, warto wybrać się do Jamy, w której jak głoszą legendy, potwór długo zamieszkiwał. Kraków ma jednak do zaoferowania dużo więcej niż Wawel. Turyści miło wspominają swoje wyprawy do Ogrodu Doświadczeń, gdzie czekały na nich intrygujące urządzenia pokazujące prawidła fizyki.

DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center
DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center

Kraków

Zobacz
Liczba znalezionych obiektów: 206

Aktualności

clock-ico-img9.05.2016

Sheraton Krakow w prestiżowej grupie "Sheraton Grand"

Hotel dołączył do 25 innych obiektów Shertaon Grand na świecie, stając się jednocześnie pierwszym polskim hotelem znajdującym się w tak elitarnym gronie.

clock-ico-img13.04.2016

Restauracja Milk&Co: Witamy w Meksyku!

Kuchnia meksykańska będzie serwowana w restauracji Milk&Co hotelu Radisson Blu w Krakowie do końca kwietnia. Można skosztować jej codziennie a la carte, a dla prawdziwych smakoszy gratką będzie piątkowy bufet Surf&Turf

clock-ico-img22.03.2016

Dzień Wody i Godzina Ziemi w hotelach Radisson Blu

Koniec marca 2016 to czas szczególnej troski o środowisko naturalne w hotelach Radisson Blu i Park Inn by Radisson. Polskie hotele tych marek  aktywnie włączyły się w światowe akcje - Godzina Ziemi (19.03) i Dzień Wody (22.03).

clock-ico-img4.11.2015

Targi HORECA

...

Polecana jest także zabawa w krakowskim Parku Wodnym oraz wyjątkowe rejsy po Wiśle. Miłośników motoryzacji z pewnością zaciekawią wystawy polskich samochodów, jakie zobaczyć można w Muzeum Inżynierii Miejskiej. Dla każdego coś ... (czytaj więcej)

trafnego! Pragnąć zaznać chwili odpoczynku bez potrzeby opuszczania hotelu konferencyjnego, także liczyć można na wiele propozycji. Na terenie obiektów znajdują się gabinety SPA, bary oraz kluby. W wielu lokalizacjach możliwa jest również organizacja ogniska lub grilla. Podczas realizowanych szkoleń są to szczególnie popularne formy rozrywki. Pracownicy mają okazję zintegrować się w warunkach nieformalnych. Wpływa to na ich stosunek do przedsiębiorstwa oraz późniejsze zaangażowanie. Obiekty konferencyjne w Krakowie stanowią miejsce doskonałe do realizacji wszelkiego typu spotkań. Najlepszym tego dowodem jest zadowolenie klientów, którzy nieustannie ponawiają współpracę. W tym wypadku skuteczną formą reklamy jest opinia przekazywana z ust do ust. Biznesmeni posiadający doświadczenie w organizacji spotkań biznesowych, pod namową kolegów z branży chętnie decydują się na zapoznanie z ofertami krakowskich hoteli. Portal MojeKonferencje.pl zadbał, aby na przygotowanej liście znalazły się pozycje najczęściej polecane przez reprezentantów renomowanych firm.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".