Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne w Łódź

Łódź to miejsce coraz chętniej wybierane przez realizatorów spotkań biznesowych. Korzystając z usług każdego z 65 prezentowanych przez portal obiektów konferencyjnych, ... (czytaj więcej)

mogą spodziewać się najwyższej jakości. Miasto prężnie rozwija się pod względem gospodarczym. Rozkwit obejmuje również branżę hotelarską. Dostępne w Łodzi sale konferencyjne spełniają oczekiwania wymagających klientów zarówno z kraju, jak również z za granicy. Reprezentanci prestiżowych firm bez obaw mogą zapraszać do miasta zagranicznych inwestorów, by spokojnie przedyskutować zasady współpracy. Personel czuwa nad pełną dyskrecją. Informacje nie przedostają się poza mury obiektów szkoleniowych, dając poczucie całkowitej swobody. Ważne dokumenty przechowywane są w zabezpieczonych sejfach, dzięki czemu niepowołane do tego osoby, nie mają do nich dostępu. To warunki doskonałe do prowadzenia negocjacji, mogących znacząco wpłynąć na przyszłość przedsiębiorstwa. Przebywając w stolicy województwa łódzkiego, warto wybrać się na spacer ulicą Piotrkowską. Ma ona 5 km i porównać ją można do zwiastuna kinowego. Wzdłuż ulicy rozciągają się charakterystyczne dla miasta budowle, dzięki czemu turyści mogą błyskawicznie zwiedzić najważniejsze obiekty.

KolumnaPark *** Hotel i Restauracja
KolumnaPark *** Hotel i Restauracja

Łódź

Zobacz
Liczba znalezionych obiektów: 82

Aktualności

30.03.2017

Hotel Campanile Łódź otrzymał trzecią gwiazdkę!

10 marca br., decyzją Marszałka Województwa Łódzkiego, hotel Campanile Łódź dołączył do grona hoteli 3-gwiazdkowych.

29.11.2016

Hotel Legs

Na terenie Manufaktury w Łodzi powstanie trzygwiazdkowy Hotel Legs, który łączyć będzie w sobie nowoczesność i styl łódzkiego centrum handlowo-usługowego.

27.02.2016

Nowy hotel powstanie przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi

City Center Rooms to nowy hotel, który powstanie jeszcze w tym roku w biurowcu z lat 60. przy ulicy Piotrkowskiej 94 w Łodzi. Hotel będzie miejscem przeznaczonym zarówno dla turystów jak i dla Gości biznesowych.

3.02.2016

Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w Łodzi

W ostatni weekend lutego Hala EXPO - Łódź przez trzy dni będzie prawdziwą kopalnią wiedzy i źródłem inspiracji do podróżowania. Na Gości czekają spotkania z podróżnikami, praktyczne warsztaty oraz masa atrakcji

Łódź w pigułce stanowi rozwiązanie idealne dla każdego zapracowanego przedsiębiorcy... (czytaj więcej)

. Nie bez powodu miasto przywodzi na myśl filmowe skojarzenia. W Łodzi znajduje się jedna z najstarszych uczelni filmowych na świecie. Mowa o Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej. Studiowało tu wiele gwiazd kina polskiego. Absolwenci nominowani byli do Oscarów oraz wielu innych prestiżowych nagród. Miejscem popularnym dla turystów jest Aleja Gwiazd Łódzkiej Drogi Sławy. Wzorowana jest na hollywoodzkiej Walk of Flame. Można podziwiać tam symbole osiągnięć takich osób jak Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Zanussi oraz Beata Tyszkiewicz. To istne eldorado dla miłośników polskiej kinematografii. Podsumowując, bez względu na cel podróży warto zapoznać się z ofertą turystyczną Łodzi. Znajdujące się w stolicy regionu obiekty konferencyjne, gwarantują nocleg w komfortowych warunkach oraz szereg usług dodatkowych. Obszerne, monitorowane parkingi oraz czujny personel zapewniają ochronę przez całą dobę. Pracownicy mogą czuć się bezpiecznie, co przyczynia się do zwiększonej wygody. To doskonały wybór dla każdego organizatora.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".