Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne w Poznaniu

Zastanawiając się nad organizacją spotkania biznesowego w Poznaniu, warto zapoznać się z bazą 110 obiektów przygotowaną przez portal MojeKonferecje.pl. Znajdują się w ... (czytaj więcej)

niej hotele reprezentujące międzynarodowy poziom usług. Wykwalifikowany personel oraz doskonała atmosfera zapewniają warunki o jakich marzy niejeden realizator. Obiekty szkoleniowe w Poznaniu cieszą się rosnącą popularnością ze względu na świetną lokalizację oraz wysokie standardy. Budynki znajdujące się na obrzeżach miasta gwarantują spokój i ciszę, z kolei hotele usytuowane w centrum, gwarantują błyskawiczny dostęp do ważnych instytucji oraz galerii handlowych. Wielkopolska stanowi połączenie wszystkiego co najlepsze dla organizatora spotkań biznesowych. Dostępne sale konferencyjne mieszczą ogromne liczby gości, dając możliwość realizacji spektakularnych eventów. Swoim doświadczeniem dzielą się w nich znani prelegenci. Z przyjemnością podejmują oni współpracę, ponieważ miejscowość jako jedna z nielicznych potrafi sprostać wysokim wymaganiom. Będąc w stolicy województwa wielkopolskiego warto zrobić sobie przerwę od pracy i wybrać się na wycieczkę zapoznawczą.

Restauracja Apartamenty "Za Murem"
Restauracja Apartamenty "Za Murem"

Poznań

Zobacz
Liczba znalezionych obiektów: 129

Aktualności

clock-ico-img12.08.2016

Hampton by Hilton Poznań

Hampton by Hilton to nowoczesny hotel, który na początku 2018 roku zostanie otwarty w Poznaniu, przy ul Św. Marcina.

clock-ico-img22.04.2016

MojeKonferencje.pl najmocniejsze w Google. Raport MarketingHotelu.pl

Portal MarketingHotelu.pl sporządził raport dotyczący najlepiej pozycjonowanych portali konferencyjnych w Polsce.  Zdecydowanym liderem okazał się być serwis MojeKonferencje.pl.

clock-ico-img31.03.2016

Nowy dyrektor Sheraton Poznan Hotel

Poznański hotel Sheraton ma nowego dyrektora. Artur Zawadzki, który z marką Sheraton związany jest od 20 lat, będzie zarządzał obiektem i zajmie się koordynacją wszystkich jego działów. 

clock-ico-img15.03.2016

Młyńska 12 - centrum konferencyjne w luksusowej kamienicy w Poznaniu

Trwają prace związane z rewitalizacją zabytkowej kamienicy, w której niegdyś znajdowały się najbardziej luksusowe z poznańskich mieszkań. Obiekt będzie dysponował profesjonalną przestrzenią biurową i centrum konferencynym o powierzchni niemal 7000 m kw.

Turyści są zachwyceni szeroką ofertą Jeziora Maltańskiego. To miejsce idealnie do plażowania oraz aktywnego wypoczynku. Stok narciarski, saneczki oraz mini golf to zaledwie kilka z czekających na turystów propozycji. W przypadku ... (czytaj więcej)

podróży rodzinnej warto odwiedzić Nowe Zoo. Jadąca tam kolejka stanowi dla dzieci nieprzeciętną formę rozrywki. Znakomitych restauracji należy szukać w Starym Browarze. Galerię wyróżnia niespotykana architektura oraz klasa. Goście pragnący podczas wyjazdu unikać pomieszczeń handlowych również znajdą coś dla siebie. Godna uwagi jest oferta Starego Rynku. Znajduje się tam wiele miejsc, w których serwowane są wyśmienite dania, a ponadto panuje wspaniała atmosfera. Stylowe kamieniczki nadają klimat rodem z XVI wieku. Bez względu na cel podróży, osoby które choć raz zagościły w Poznaniu, na długo pozostają pod wrażeniem tego miasta. Zachwycające są nie tylko oferty hoteli konferencyjnych, ale także zaskakujące zagospodarowanie terenów zielonych. Jak głosi hasło: „Poznań – miasto know how”. Stolica regionu doskonale wie co zrobić, aby turyści miło wspominali swój pobyt.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".