Hotel SUŁKOWSKI Conference Resort
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne w Poznaniu

Zastanawiając się nad organizacją spotkania biznesowego w Poznaniu, warto zapoznać się z bazą 110 obiektów przygotowaną przez portal MojeKonferecje.pl. Znajdują się w ... (czytaj więcej)

niej hotele reprezentujące międzynarodowy poziom usług. Wykwalifikowany personel oraz doskonała atmosfera zapewniają warunki o jakich marzy niejeden realizator. Obiekty szkoleniowe w Poznaniu cieszą się rosnącą popularnością ze względu na świetną lokalizację oraz wysokie standardy. Budynki znajdujące się na obrzeżach miasta gwarantują spokój i ciszę, z kolei hotele usytuowane w centrum, gwarantują błyskawiczny dostęp do ważnych instytucji oraz galerii handlowych. Wielkopolska stanowi połączenie wszystkiego co najlepsze dla organizatora spotkań biznesowych. Dostępne sale konferencyjne mieszczą ogromne liczby gości, dając możliwość realizacji spektakularnych eventów. Swoim doświadczeniem dzielą się w nich znani prelegenci. Z przyjemnością podejmują oni współpracę, ponieważ miejscowość jako jedna z nielicznych potrafi sprostać wysokim wymaganiom. Będąc w stolicy województwa wielkopolskiego warto zrobić sobie przerwę od pracy i wybrać się na wycieczkę zapoznawczą.

Liczba znalezionych obiektów: 145

Aktualności

12.04.2017

Concordia Design z nagrodą Meeting Planner Power Awards

Dobra organizacja i ciekawy pomysł to podstawa każdego zorganizowanego eventu firmowego. Specjaliści z branży zdają sobie z tego sprawę, dlatego co roku przyznawane są nagrody Meeting Planner Power Awards w kilku kategoriach. W tym roku poznańska Concordia Design otrzymała statuetkę w kategorii Venue.

6.04.2017

Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2016/2017

To już kolna edycja raportu przygotowanego przez MojeKonferencje.pl pt. "Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych". Po raz trzeci prezentujemy, które narzędzia marketingu internetowego stosowane są przez właścicieli hoteli i obiektów konferencyjnych.

22.02.2017

Hotel Moxy Poznań

Trzygwiazdkowy Hotel Moxy w Poznaniu powstaje przy Lotnisku Poznań-Ławica. Należy do grupy Marriott International, a strategicznym partnerem inwestycji został Chopin Airport Development.

26.09.2016

Młyńska 12: obiekt konferencyjno-biurowy na miarę najwyższych światowych standardów

Poznańska grupa marek Ilonn składająca się obecnie z hotelu, obiektu apartamentowego i 3 restauracji, nadal nie powiedziała ostatniego słowa. Dowodem na to jest Młyńska12 – obiekt konferencyjno – biurowy, który właśnie świętuje swoje otwarcie.

Turyści są zachwyceni szeroką ofertą Jeziora Maltańskiego. To miejsce idealnie do plażowania oraz aktywnego wypoczynku. Stok narciarski, saneczki oraz mini golf to zaledwie kilka z czekających na turystów propozycji. W przypadku ... (czytaj więcej)

podróży rodzinnej warto odwiedzić Nowe Zoo. Jadąca tam kolejka stanowi dla dzieci nieprzeciętną formę rozrywki. Znakomitych restauracji należy szukać w Starym Browarze. Galerię wyróżnia niespotykana architektura oraz klasa. Goście pragnący podczas wyjazdu unikać pomieszczeń handlowych również znajdą coś dla siebie. Godna uwagi jest oferta Starego Rynku. Znajduje się tam wiele miejsc, w których serwowane są wyśmienite dania, a ponadto panuje wspaniała atmosfera. Stylowe kamieniczki nadają klimat rodem z XVI wieku. Bez względu na cel podróży, osoby które choć raz zagościły w Poznaniu, na długo pozostają pod wrażeniem tego miasta. Zachwycające są nie tylko oferty hoteli konferencyjnych, ale także zaskakujące zagospodarowanie terenów zielonych. Jak głosi hasło: „Poznań – miasto know how”. Stolica regionu doskonale wie co zrobić, aby turyści miło wspominali swój pobyt.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".