Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne w Zakopane

Zakopane to miasto, o jakim marzy każdy realizator spotkań biznesowych. Bez względu na porę roku, miejscowość ma wiele do zaoferowania. W mieście znajduje się wiele ... (czytaj więcej)

hoteli konferencyjnych, jednak portal MojeKonferencje.pl prezentuje wyłącznie najlepsze z nich. Zapoznając się z poniższą listą z łatwością znaleźć można miejsce spełniające wszelkie oczekiwania. Oferty dostosowywane są do indywidualnych wymagań klientów. Na serwisie znaleźć można zarówno kameralne pomieszczenia, świetne do prowadzenia ważnych dyskusji na tle zawodowym, jak również obszerne sale szkoleniowe, w których realizowane są spotkania dla setek osób. Dostępny sprzęt multimedialny stanowi kolejny atut. Biznesmeni są zachwyceni efektami, jakie można dodać do prezentacji. Dzięki nim dużo łatwiej jest przyciągnąć uwagę słuchaczy. Obiekty konferencyjne w Zakopanem zapewniają gościom wiele udogodnień. Na terenie obiektów znajdują się gabinety SPA, znakomite restauracje, bary oraz tarasy. Goście są zachwyceni wymienionymi atrakcjami. Dzięki nim pogoda przestaje odgrywać czynnik decydujący o dobrej zabawie oraz udanym wyjeździe. Jeśli jednak podróżni mają szczęście nie tylko do ośrodków szkoleniowych, ale także warunków atmosferycznych, w Zakopanem jest mnóstwo miejsc wartych zwiedzenia.

Liczba znalezionych obiektów: 65

Obiekty konferencyjne w okolicy: Zakopane

Aktualności

19.01.2017

Hotel Campanile Nowy Targ - Zakopane już działa! 16 sierpnia nastąpiło oficjalne otwarcie

Druga co do wielkości grupa hotelowa w Europie Louvre  Hotels  Group otworzyła swój pierwszy obiekt w Nowym Targu. Razem z konsorcjum Valg-Podhale dostrzegła potencjał drzemiący w tym podhalańskim mieście i wybudowała hotel pod marką Campanile. To już 11 taki hotel w Polsce.

11.01.2017

Aqua Hotel Zakopane

Przy parku wodnym powstaje Aqua Hotel Zakopane. Budynek składać będzie się z siedmiu kondygnacji, na których znajdą się pokoje hotelowe, bar, restauracja, 3 nowoczesne sale konferencyjne, gabinety SPA i parking dla 23 samochodów.

7.12.2016

Hotel System w Zakopanem

Przy Aquaparku w Zakopanem powstanie Hotel System, w którym po 10 latach zastoju ponownie ruszają prace budowlane. Obiekt czterogwiazdkowy będzie nowoczesny i komfortowy. Znajdzie się w nim 50 komfortowych pokoi.

30.08.2016

Four Points Zakopane

Four Points Zakopane znajdować się będzie w historycznym budynku dawnego hotelu Bristol, który po wielu pracach renowacyjnych zostanie przekształcony w hotelowy resort.

Miejscowość stanowi raj dla każdego miłośnika sportów zimowych oraz wycieczek pieszych. Szkółki narciarskie oraz szlaki turystyczne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce ... (czytaj więcej)

jest Antałówka, czyli punkt widokowy w samym centrum Zakopanego. Zapierający dech w piersiach krajobraz towarzyszył już niejednym zaręczynom oraz stanowił inspirację do wielu życiowych refleksji. W mieście znajdują się także sprawdzone stadniny konne. Galop w Tatrach widnieje na liście marzeń niejednego miłośnika tych szlachetnych zwierząt. Muzeum Tatrzańskie z kolei zaprasza turystów do zapóźnia się z fascynującymi regionalnymi ciekawostkami. Znajdują się tam wystawy historyczne, etnograficzne i przyrodnicze. Szukając miejsca, w którym serwowane jest wyśmienite jedzenie, warto zdecydować się na najbardziej oczywiste rozwiązanie, mianowicie powrócić do wybranego obiektu konferencyjnego. Szefowie kuchni podają dania, które dumnie reprezentują województwo małopolskie. Goście są zachwyceni wysoką jakością usług i z przyjemnością powracają do miasta zarówno w celach zawodowych, jak również prywatnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".