Hotel Poledno
Szybkie wyszukiwanie

Hotel Park

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Hotel Park to nowoczesny i kameralny obiekt szkoleniowy oraz wypoczynkowy położony w samym sercu Bydgoszczy przy ulicy Wrocławskiej. Bydgoszcz to jedno z najbardziej atrakcyjnych miast w całym województwie kujawsko-pomorskim i jedno z największych miast w kraju. Ciekawe zabytki zachwycają gości przybyłych z różnych zakątków kraju. Hotel Park znajduje się w ścisłym centrum Bydgoszczy – jest to idealne miejsce na spotkania biznesowe i konferencje w Bydgoszczy.

Hotel konferencyjny Park Bydgoszcz oferuje wygodne miejsca noclegowe w przestronnych i luksusowych pokojach. Łącznie do użytku gości oddaje 35 pokoi wyposażonych w telewizor LCD i dostęp do Internetu. Wszystkie pokoje mają własną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Goście posiadający samochód mogą korzystać z przyhotelowego parkingu strzeżonego.

Sale szkoleniowe w Hotelu Park Bydgoszcz są często wybierane przez organizatorów spotkań. Są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt. Centrum konferencyjne Hotelu PArk to idealne miejsce na konferencje w Bydgoszczy.
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • Łączna liczba
    miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.