Szybkie wyszukiwanie
Galeria
  • 0 Liczba sal
  • Największa
    sala konferencyjna:
  • 0 Liczba miejsc
    noclegowych:
  • - Liczba miejsc
    parkingowych

Opis obiektu

Hotel Park to nowoczesny i kameralny obiekt szkoleniowy oraz wypoczynkowy położony w samym sercu Bydgoszczy przy ulicy Wrocławskiej. Bydgoszcz to jedno z najbardziej atrakcyjnych miast w całym województwie kujawsko-pomorskim i jedno z największych miast w kraju. Ciekawe zabytki zachwycają gości przybyłych z różnych zakątków kraju. Hotel Park znajduje się w ścisłym centrum Bydgoszczy – jest to idealne miejsce na spotkania biznesowe i konferencje w Bydgoszczy.

Hotel konferencyjny Park Bydgoszcz oferuje wygodne miejsca noclegowe w przestronnych i luksusowych pokojach. Łącznie do użytku gości oddaje 35 pokoi wyposażonych w telewizor LCD i dostęp do Internetu. Wszystkie pokoje mają własną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Goście posiadający samochód mogą korzystać z przyhotelowego parkingu strzeżonego.

Sale szkoleniowe w Hotelu Park Bydgoszcz są często wybierane przez organizatorów spotkań. Są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt. Centrum konferencyjne Hotelu PArk to idealne miejsce na konferencje w Bydgoszczy.

Lokalizacja

Kliknij żeby wczytaj mapę google
POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij
$(function() { $('.disabled-slider').owlCarousel({ items : 5, itemsDesktop : [1140,3], itemsDesktopSmall : [979,3], itemsTablet: [768,2], itemsTabletSmall:[640,2], itemsMobile : [550,1], pagination : true, navigation : true, // scrollPerPage:true, slideSpeed:500, itemsScaleUp: true }); });