Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne Gdańsk

Obiekty szkoleniowe w Gdańsku gwarantują całkowitą satysfakcję ze współpracy. Ze względu na spore zainteresowanie ze strony klientów biznesowych, portal MojeKonferencje.... (czytaj więcej)

pl przygotował 85 prezentacji obiektów godnych zaufania. Wybrane hotele reprezentują poziom międzynarodowy i przykładają ogromną wagę do każdego szczegółu związanego z realizowanymi wydarzeniami. Gdańsk to miasto reprezentujące województwo pomorskie. Stanowi doskonałe połączenie miejsca funkcjonalnego, a zarazem estetycznego. Pomimo silnego rozwoju gospodarczego, znaleźć tu można wiele terenów zielonych. Obecność morza stanowi ogromny atut. Przedsiębiorcy chętnie decydują się na organizację szkoleń w Gdańsku, ze względu na pozytywne nastawienie pracowników. Osoby wybierające się w podróż służbową mają niepowtarzalną okazję, by po godzinach pracy zaczerpnąć chwili relaksu, niczym na płatnym urlopie. Romantyczny spacer brzegiem morza to zaledwie początek długiej listy atrakcji, jakie oferuje gdańska plaża. Goście spragnieni przygód mogą udać się na rejs Czarną Perłą. Niczym baśniowi piraci, pokonujący niezmierzone wody, rozbudzą wyobraźnię i uwierzą w niemożliwe. Dając porwać się fantazji, z łatwością można odetchnąć od codziennych obowiązków i zregenerować siły. Na odważniejszych czekają również wodoloty.

Hotel Gdańsk Boutique *****
Hotel Gdańsk Boutique *****

Gdańsk

Zobacz
Liczba znalezionych obiektów: 109

Aktualności

19.08.2016

Holiday Inn Gdańsk City Centre

Holiday Inn Gdańsk City Centre przywita pierwszych gości w 2019 r.

26.07.2016

Hampton by Hilton Gdańsk

W drugiej połowie 2017 roku otwarty zostanie Hampton by Hilton Gdańsk. Nowoczesny obiekt w swojej ofercie posiadać będzie 100 pokoi oraz zaplecze konferencyjne.

21.06.2016

Szafarnia 10 - miejsce nie tylko dla biznesu

Szafarnia 10 to jednocześnie nazwa lokalu, w którym można poczuć klimat malowniczego Gdańska oraz nazwa ulicy, przy której się znajduje. To wyjątkowe miejsce, w którym bez problemu można zrelaksować się po podróży oraz zorganizować biznesowe spotkanie.

20.06.2016

Konferencje w Pałacu w Leźnie

Niedaleko Gdańska, w malowniczym otoczeniu przepięknego parku, znajduje się XVIII wieczny Zespół Pałacowy w Leźnie. Historyczny obiekt jest miejscem, w którym z powodzeniem organizowane są różnego rodzaju biznesowe przedsięwzięcia, szkolenia i konferencje.

Pasjonaci historii polecają pieszą wyprawę Drogą Królewską, która rozpoczyna się Złotą Bramą, a kończy praktycznie nad Motławą przy Bramie Zielonej. Warto zwiedzić po drodze Ratusz z 83 metrową wieżą oraz Muzeum Narodowe. ... (czytaj więcej)

Wybierając się na wycieczkę zapoznawczą nie sposób pominąć również Bazyliki Mariackiej. Jest to największy ceglany kościół na świecie, a zarazem jedna z piękniejszych gotyckich budowli. W przypadku deficytu czasu wolnego, promowane obiekty konferencyjne zapewnią wiele rozrywek nie wymagających opuszczania budynku. Jedną z najczęściej polecanych atrakcji są gabinety SPA. Pracownicy salonów wykonują profesjonalne masaże, które pozwalają na chwile błogiego relaksu. W ofercie znajduje się cała gama zabiegów pielęgnacyjnych kierowanych zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Stanowi to doskonałą alternatywę dla odprężających godzin spędzanych na plażowych leżakach. Oferty biznesowe są równie zachęcające jak propozycje turystyczne. Dostępne sale konferencyjne zapewniają ogromny komfort prelegentom oraz słuchaczom. Świetna akustyka oraz nowoczesny sprzęt multimedialny stanowią receptę na doskonałą prezentację. To jeden z powodów, dla których przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na organizację szkoleń w Gdańsku. Pracownicy wiele z nich wynoszą, co znacznie wpływa na ich kwalifikacje oraz dalszą efektywność.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".