Blue Diamond Hotel Active SPA ****
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne w Rzeszów

Obiekty szkoleniowe w Rzeszowie cieszą się rosnącą popularnością. Z tego względu portal MojeKonferencje.pl przygotował bazę najlepszych hoteli w mieście. Każda z ... (czytaj więcej)

promowanych pozycji gwarantuje zadowolenie z usług oraz chęć szybkiego powrotu. Doświadczeni realizatorzy spotkań o charakterze zawodowym są zachwyceni współpracą. Wykwalifikowany personel udziela wszelkich rad dotyczących organizacji oraz służą pomocą podczas trwania wydarzenia. Eventy odbywają się w specjalnie przygotowanych salach konferencyjnych. Są one zarazem gustowne, jak i funkcjonalne. Architekci zadbali, aby kolory ścian oraz dodatki w postaci obrazów, czy też mebli nie odwracały uwagi uczestników spotkań. Wnętrza są stonowane, a tym samym niezwykle estetyczne. Ponadto w cenę wynajęcia sal wliczono wypożyczenie nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Najlepszej jakości projektory oraz głośniki, czy mikrofony, przyczyniają się do zwiększonej efektywności prezentacji. Dane wzbogacone o elementy graficzne są dużo szybciej zapamiętywane. Jest to szczególnie istotne podczas realizacji szkoleń. Dzięki świetnie przygotowanym kursom, pracownicy z łatwością podnoszą swoje kwalifikacje i wpływają na dalszy rozwój firmy. Kameralne negocjacje odbywają się również w pomieszczeniach restauracyjnych.

Blue Diamond Hotel Active SPA ****
Blue Diamond Hotel Active SPA ****

Rzeszów

Zobacz
Zamek w Baranowie Sandomierskim
Zamek w Baranowie Sandomierskim

Baranów Sandomierski

Zobacz
Liczba znalezionych obiektów: 37

Obiekty konferencyjne w okolicy: Rzeszów

 

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel Hetman

Hotel Hetman

Miasto: Rzeszów

Typ obiektu:
Hotel ***

Maks. pojemnośc sali: ---

Aktualności

clock-ico-img22.04.2016

Praktycy public relations debatują w Rzeszowie

Pierwszy dzień Kongresu Profesjonalistów Public Relations, największej konferencji branży PR, już za nami. Wczoraj swoją premierę miała książka Pierwsze ćwierćwiecze. 25 lat public relations w Polsce.

clock-ico-img8.04.2016

Kongres Profesjonalistów PR już za dwa tygodnie

Na uczestników Kongresu czeka 30 ekspertów i 13 godzin prelekcji i praktycznych warsztatów. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będą relacje z mediami oraz promocja wydarzeń.

clock-ico-img15.03.2016

Do relacji z mediami nie wystarczy już fax

Już w przyszłym miesiącu, do Rzeszowa przyjedzie ponad 250 osób, by uczestniczyć w kolejnym ważnym dla branży PR wydarzeniu. Jego organizatorami są Newsline sp. z o.o. oraz Ideo sp. z o.o.

clock-ico-img1.03.2016

25 lat Public Relations w Polsce

Ewolucja branży PR przez ostatnie lata łączyła się nierozerwalnie ze zmianami technologicznymi, ale również transformacją samego myślenia o komunikacji i roli jaką spełnia w funkcjonowaniu biznesu i polityki.

Szefowie kuchni serwują wyśmienite dania i sprawiają, że goście mają lepszy nastrój. W menu znajdują się dania kuchni polskiej oraz europejskiej. Goście zza granicy odnajdują w karcie wiele znanych i lubianych pozycji, dzięki ... (czytaj więcej)

czemu czują się jak u siebie w domu. Rzeszów ma turystom wiele do zaoferowania. Podczas pobytu warto poświęcić chwilę, by zobaczyć znany na całym Podkarpaciu Zamek. Oczy podróżników cieszy wyjątkowa architektura. Miłośnicy zwiedzania polecają wyprawę do Muzeum Dobranocek PRL-u. Można tam przypomnieć sobie ulubione opowieści i na moment powrócić do czasów beztroskiego dzieciństwa. Chcąc zaczerpnąć chwili oddechu, warto pójść do Rezerwatu Lisia Góra. Bogata fauna i flora pozwala się odprężyć i skutecznie zapomnieć o miejskim zgiełku. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, Teatr im. Wandy Siemaszkowej zaprasza na niezapomniane spektakle. Obiekty konferencyjne w Rzeszowie również zadbały, aby w przypadku ulewnego deszczu, turyści z łatwością mogli zagospodarować czas wolny. Na terenie obiektów znajdują się gabinety SPA, pola golfowe oraz zakłady fryzjerskie. Decydując się na podróż do Rzeszowa nie sposób się nudzić. Bez względu na cel podróży, klienci są zachwyceni pobytem.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".