Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

Agencja Eventowa BARTBO oferuje kompleksową ofertę imprez integracyjnych. W repertuarze są integracyjne wieczory tematyczne pokazy artystyczne, teleturnieje, hotelowe scenariusze z dreszczykiem emocji, a także cała masa dodatków i gier umożliwiających urozmaicenie każdej imprezy integracyjnej. Co jest przy tym bardzo ważne agencja BARTBO dysponuje również własną techniką sceniczną, w skład której wchodzi oświetlenie, nagłośnienie i scena.

Ulubioną formą działania firmy BARTBO są plenerowe imprezy integracyjne dla firm! Największa w Polsce baza sprzętu i rewelacyjne pomysły firmowych eventmanagerów to mieszanka pozwalająca stworzyć wyjątkowy event w plenerze. Quady, paintball, samochody terenowe, pojazdy nietypowe i militarne a także łodzie, pontony i inne pływające ustrojstwa. Urządzenia rekreacyjne przyprawiające o zawrót głowy, a wszystko okraszone ciekawym scenariuszem. Niezależnie od pogody czy pory roku! Firma BARTBO wzywa – dajcie się ponieść swoim emocjom!

Agencja Eventowa BARTBO organizuje także festyny i pikniki. Oddajemy do dyspozycji klientów zjeżdżalnie, place zabaw i inne dmuchańce dla dzieci (przykładowo dzieci szaleją za “PołyKaczką”), wyjątkowe urządzenia rekreacyjne, pojazdy i gry plenerowe. Jest także mobilna, “szybkorozkładająca się” scena z nagłośnieniem i oświetleniem.  Agencja Eventowa BARTBO  posiada także namioty ekspresowe i halę namiotową. Ale czym byłoby to wszystko, bez doświadczenia, firmowych instruktorów, oraz ciekawych pomysłów? Ludzie - to najmocniejsza strona firmy i gwarancja powodzenia wydarzenia.

Agencja Eventowa BARTBO wie także, jak ważne są zajęcia teambuildingowe. Firma ma wszystko co jest potrzebne do przygotowania dobrego team buildingu – scenariusze, sprzęt i doświadczonych instruktorów. Entuzjazm każdego zawodnika, przekłada się na zaangażowanie grupy. To efekt dobrej imprezy integracyjnej. Warto dodać, że tylko silnie zmotywowany zespół może osiągać coraz lepsze wyniki i dokonywać rzeczy, które do tej pory wydawały się niemożliwe.

Portfolio

Nasze zrealizowane wydarzenia?... zapraszamy na naszą bogatą listę referencji dostępną na www.bartbo.pl. Zaufały nam setki firm!

Podobne firmy