Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

More Than Explore  to firma, która zajmuje się kompleksową organizacją imprez, pikników, wyjazdów typu incentive. Firma zajmuje się organizacją takich wydarzeń jak poniżej:


  • Imprez integracyjnych,
  • Imprezy dla Firm
  • Pikników, festynów
  • Wypraw wysokogórskich i exploracyjnych
  • Wyjazdów Incetive,
  • Turystyka aktywna
  • Pokazów
  • Szkoleń personalnych, psychologicznych i medycznych

O czym warto pamiętać w każdej organizacji, a więc także w firmie? Że siła grupy jest mierzona nie tylko różnorodnością kompetencji poszczególnych jej członków ale przede wszystkim poziomem zintegrowania i współpracy. Gdy wśród członków załogi brakuje wzajemnego zaufania tworzą się bariery, atmosfera w firmie zagęszcza się i narastają problemy z poprawną komunikacją. Niechęć do współpracy oraz brak zaangażowania w kluczowe aspekty uruchamia wtedy potężną machinę kryzysowych sytuacji, którym odpowiednio wcześniej można było zapobiec. Choć przedstawiony scenariusz wydaje się przesadzony to jednak jest dobry, żeby unaocznić i wyjaśnić, że kapitałem firmy są przede wszystkim ludzie i jak najbardziej warto w nich inwestować.

Z powyższych powodów wynika więc fakt, że wyjazd integracyjny sprzyja naturalnemu budowaniu relacji i kontaktów koleżeńskich. Zmiana otoczenia, liczne atrakcje, udział w grach i projektach sprawnościowych czy intelektualnych skutecznie burzą bariery komunikacyjne. Grupa zaczyna ze sobą współpracować, angażować się w poszczególne zadania i wspierać a zatem integrować i jednoczyć w dążeniu do celu. Forma zabawy, liczne atrakcje tworzą swoisty klimat do zawierania przyjaźni. Wyjazd integracyjny jest zatem przyjazną formą terapii dla grupy i aktywnym szkoleniem z zakresu komunikacji interpersonalnej, metod współpracy z grupą, motywacji zespołu, a także efektywnego działania w warunkach stresowych. Liczne oryginalne zadania stawiane przed grupą, która musi odnaleźć się w nowym otoczeniu są najlepszym testem na jej zgranie a więc zbudowanie trwałych dojrzałych relacji niezwykle cennych w miejscu pracy.

Portfolio

More Than Explore - turystyka biznesowa - organizacji imprez integracyjnych, incetive, organizacja pikników, festynów oraz konferencji i szkoleń.

Od 10 lat zajmujemy się kompleksową organizacją eventów różnego typu, organizacją imprez integracyjnych, pikników festynów oraz wyjazdów zagranicznych typu incentive. W tym roku firma nasza uzyskała nagrodę TOP TEN 10 - naj ? w rankingu firmy i programy eventowe w Polsce .

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/symposium-cracoviense-sp-z-oo
Symposium Cracoviense Sp. z o.o.

Kraków

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/symposium-cracoviense-sp-z-oo
Symposium Cracoviense Sp. z o.o.

Kraków

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij