Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

Integracje24.pl to firma, która od 1999 roku zajmuje się organizacją imprez. Początkowo firma organizowała imprezy paintballowe. Jednak firma ciągle się rozwija i stara się wprowadzać nowe atrakcje, którymi chce zainteresować klientów.


Podstawę działalności zajmuje organizacja krajowej turystyki biznesowej. Firma dysponuje obecnie atrakcyjnymi terenami paintballowymi na Śląsku, a także dmuchanymi polami speedballowymi, które można rozłożyć w niemal dowolnej lokalizacji. Firma zajmuje się organizacją imprez integracyjnych i szkoleń opartych nie tylko na paintballu. Firma posiada liczną bazę sprzętową, w tym auta terenowe, quady, sprzęt wspinaczkowy, ponad 100 kompletów sprzętu do gry w paintball i inne elementy uatrakcyjniające imprezy.Wszystkie oferty, oraz ceny przystosowane są do możliwości poszczególnych klientów. Firma posiada duże doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju imprez, szkoleń i pikników. Jej ludzie to osoby doświadczone, odpowiedzialne, które również w wolnych chwilach pasjonują się sportem ekstremalnym. Organizacja profesjonalnego pikniku firmowego czy rodzinnego to nie lada wyzwanie. Jego dobre przeprowadzenie gwarantuje niewymierne korzyści, dlatego wszystko przygotowane zostaje na najwyższym poziomie. Wieczorne programy artystyczne polskich i zagranicznych wykonawców to nieodłączny element wydarzeń, którym chce się nadać ekskluzywnego tonu. Współpracując z artystami firma potrafi dopasować wybraną koncepcję marki do reprezentowanego przez nich doświadczenia i stylu bycia.

 

W czasie eko eventów natomiast firma stara się zwrócić uwagę na konieczność troski o środowisko, tworząc atrakcje, które aktywizują uczestników do działań proekologicznych. Od akcji sadzenia drzew, aż po budowanie projektów z surowców wtórnych. Ośrodki narciarskie o światowej sławie z doskonałymi trasami zjazdowymi, profesjonalni instruktorzy narciarstwa i snowboardu oraz wygodna infrastruktura miejsca to również gwarancja świetnego wyjazdu integracyjnego. W tym względzie firma organizuje eventy na życzenie, a także wyjazdy połączone z uczestnictwem w wydarzeniach sportowych. Zagraniczna turystyka biznesowa to doskonała możliwość połączenia zwiedzania ciekawych miejsc z wykonywaniem zajęć integrujących. Atutem firmy jest kreatywność, dzięki której każda wycieczka zamienia się w niezapomnianą przygodę, podczas której odkrywane są nowe rzeczy.

Portfolio

Organizujemy rocznie ponad 200 imprez. Zajmujemy się zarówno dużymi piknikami dla całych rodzin jak i imprezami dla małych grup.
Sami poszerzamy własne umiejętności. Posiadamy odpowiednie zezwolenia na organizację naszych imprez, między innymi:

  • kierownicy wycieczek

  • instruktorzy sportowi

  • instruktorzy narciarscy

  • taternicy


Cały czas poszerzamy naszą ofertę. Zaczynaliśmy od markerów paintball'owych, następnie zbudowaliśmy samochody terenowe, które wykorzystujemy na naszych imprezach.


Kolejnym ruchem było kupno kilku quadów Yamaha. W 2009 roku planujemy rozbudować nasze atrakcje w kierunku sportów wodnych: motorówki, skutery, banany itp.

Podobne firmy