Organizacja konferencji / kongresów


Organizacja konferencji i kongresów Organizacja konferencji i kongresów nie jest łatwą sztuką. Wymaga wielu godzin planowania, dzwonienia i wymyślania najlepszych rozwiązań. Trudno jest znaleźć odpowiednie sale konferencyjne na sympozja i kongresy, które pomiezczą wszystkich planowanych gości i które sprosta oczekiwaniom zarówno organizatorów eventu, jak i wszystkich zgromadzonych podczas wydarzenia. Dlatego warto w tej sprawie zdać się na usługi specjalistów w świadczeniu usług MICE i zlecić to zadanie specjalnym firmom i agencjom eventowym, które zorganizują takie wydarzenie za Państwa. Agencje eventowe organizują konferencje i kongresy Takie firmy przejmują wszystkie obowiązki związane z organizacją firmowych eventów: od perfekcyjnej realizacji scenariuszy, poprzez rezerwacje pokoi hotelowych i sale konferencyjne na sympozja i kongresy, catering, transport, tłumaczenia językowe,... rozwiń

druk materiałów dydaktycznych, aż po obsługę techniczną i dodatkowe atrakcje. To duże ułatwienie dla osób myślących o zorganizowaniu konferencji lub kongresu. Te osoby nie muszą się martwic o każdy szczegół i mogą się zrelaksować podczas takiego eventu. Wszystkim bowiem zajmie się agencja eventowa. Organizacja konferencji i kongresu może być dużo przyjemniejsza Firm eventowych na rynku polskim jest coraz więcej. Przeganiają się w coraz to nowszych i lepszych pomysłach. Mogą odpowiadać tylko za jeden element konferencji/kongresu, np. za catering, ale mogą również świadczyć kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji takiego wydarzenia. Doświadczenie i wiedza podczas organizacji kongresów, konferencji i innych firmowych eventów To w czym agencje eventowe mają przewagę, to znajomość całego rynku hoteli i obiektów konferencyjnych. Lata doświadczeń i codzienne zmagania przy organizacji biznesowych wydarzeń pozwalają takim agencjom na poszerzanie swojej bazy zaprzyjaźnionych obiektów. Pracownicy firm eventowych doradzą, w którym miejscu najlepiej zorganizować dane wydarzenie i które atrakcje powinny znaleźć się podczas danej konferencji czy kongresu.

Liczba znalezionych firm: 78

Polecam nie Polecam

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Mamy przyjemność ogłosić, że nasz serwis podjął współpracę z platformą Polecam nie Polecam, która to od lat wspiera branżę eventową. Będziemy wspólnymi siłami dostarczać ciekawe treści, które będą wartością dla naszych Czytelników.

KOJ24

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

KOJ24 to firma, która zajmuje się kompleksową obsługą eventów różnego rodzaju. Współpracuje ze sprawdzonymi podwykonywcami, co przekłada się na sukces każdego wydarzenia i organizację na bardzo wysokim poziomie.

MKonferencja

Miasto: Rzeszów

Województwo: podkarpackie

MKonferencja to usługa, służąca do udostępniania uczestnikom konferencji, kongresów, informacji na temat danego wydarzenia poprzez aplikację mobilną i serwis WWW.

KDK Events

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

KDK Events tworzy imprezy dla firm, kompleksowo sprawując opiekę nad ich wykonaniem. Doskonale radzą sobie pod kontem organizacyjnym realizując imprezy na kilka tys...

VDW Klang

Miasto: Gdańsk

Województwo: pomorskie

VDW Klang oferuje pełne spektrum usług konferencyjnych. Gwarantuje kompleksową obsługę i najwyższej jakości organizacje eventów firmowych. Nie ogranicza się tylko do Trójmiasta - świadczy swoje usługi w całej Polsce.

PReal's

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Agencja PReal's od prawie 10 lat zajmuje się branżą MICE i organizowaniem konferencji i szkoleń. Jej pracowników charakteryzuje ciągła motywacja i inspiracja. Nie myślą szablonowo i nie traktują każde zlecenie jako nowe wyzwanie.

Wytwórnia Imprez

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Wytwórnia Imprez, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się tworzeniem ciekawych scenariuszy rozmaitych imprez: od konferencji, po bankiety, aż do wyjazdów integracyjnych. Agencja współpracuje z najlepszymi hotelami i centrami konferencyjnymi.

agencja 21

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Agencja 21 na każdym etapie organizacji konferencji i innych firmowych eventów dba, by był on unikatowy oraz dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów. Każde wydarzenie to niepowtarzalna okazja biznesowa dla firmy.

LevelUp

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Level Up przeniesie każdą konferencję i każde szkolenie o poziom wyżej. Wszystkie usługi, które świadczy firma to połączenie profesjonalizmu i pasji.

Wish To Travel

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Kompleksowa obsługa konferencji, szkoleń i imprez firmowych. Wish to Travel z Warszawy zorganizuje wszystko tak, by było dopięte na ostatni guzik i zrobiło wrażenie na klientach.

Bespoke

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Bespoke to warszawska agencja, w której zespół specjalistów organizuje ciekawe eventy, prowadzi programy motywacyjne dla pracowników i szkoli z zakresu nowych technologii i social mediów.

Aventura

Miasto: Lublin

Województwo: lubelskie

Aventura z Lublina to ekipa sprawdzonych profesjonalistów oraz ogromna kreatywność zespołu.Do każdego projektu podchodzą indywidualnie i traktują je jako wyzwanie.

Aplanet

Miasto: Poznań

Województwo: wielkopolskie

W Poznaniu i okolicach działa profesjonalna firma działająca w branży MICE - Aplanet. Zespół młodych, pełnych pomysłów ludzi wymyśla sposoby na uatrakcyjnienie każdej konferencji. Firmę tworzą specjaliści i pasjonaci z branży turystycznej.

AM Events

Miasto: Wołomin

Województwo: mazowieckie

AM Events zajmuje się wypożyczaniem sprzętu konferencyjnego i aranżacją świetlną. Organizuje również niesamowite i niezapomniane konferencje, wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne i plenerowe.

Axialus Travel

Miasto: Poznań

Województwo: wielkopolskie

Axalius Travel z Poznania zajmuje się całą logistyką związaną z organizacją szkoleń dla firm i konferencji. Oprócz doświadczonych trenerów firma oferuje szeroki wybór dodatkowych atrakcji.
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij