Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne w Szczecin

Szczecin to miasto wymarzone do realizacji spotkań biznesowych. Doświadczeni organizatorzy regularnie korzystają z bazy obiektów szkoleniowych przygotowaną przez portal ... (czytaj więcej)

MojeKonferencje.pl. To sprytne rozwiązanie pomaga im zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy. Każda z zamieszczonych pozycji wyróżnia się wyjątkowym dopasowaniem do potrzeb klientów. Możliwość negocjacji sprawia, że na współpracę mogą sobie pozwolić reprezentanci różnego typu firm. Bez względu na kwotę jaką przedsiębiorstwo zdecydowało się poświęcić na realizację wydarzenia, z pewnością znajdzie się odpowiednie rozwiązanie. Klienci mogą samodzielnie decydować z ilu usług dodatkowych skorzystają. Hotele konferencyjne w Szczecinie oferują nie tylko wynajęcie sal szkoleniowych, ale również możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Ponadto zapewniany jest catering. Na zewnątrz znajdują się również wydzielone miejsca, w których odbywają się grille i ogniska. W takich warunkach można nie tylko podpisać korzystne umowy, czy poszerzyć wiedzę o wiele przydatnych informacji, ale również zintegrować uczestników spotkania.

Liczba znalezionych obiektów: 46

Aktualności

1.09.2016

Hotel Vulcan

Hotel Vulcan posiadać będzie 110 pokoi, elegancką restaurację oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne składającej się z dwóch dużych sal oraz kilku małych. Swoich pierwszych gości przyjmie w październiku 2016 roku.

29.07.2016

Courtyard by Marriott Szczecin

Courtyard by Marriott to czterogwiazdkowy obiekt, który do 2019 roku powstanie przy Bramie Portowej w Szczecinie.

29.07.2016

Moxy Szczecin

Trzygwiazdkowy hotel Moxy to nowy obiekt na mapie Szczecina, który do 2019 roku powstanie przy Bramie Portowej.

Co więcej, Szczecin to miasto które warto zwiedzić. Filharmonia im. M. Karłowicza na długo pozostaje w pamięci każdego turysty. Nie dość, że budynek robi ogromne wrażenie, to odbywają się tam niezwykłe spektakle oraz koncerty. ... (czytaj więcej)

Miłośnicy spacerów polecają wycieczkę do Wałów Chrobrego. To jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie, niegdyś nosiło nazwę Tarasy Hakena. Można podziwiać tam rozległą panoramę na Odrę i port. W mieście znajduje się wiele portów, co daje możliwość wybrania się w fascynujący rejs. Tego typu wycieczki stanowią doskonałą alternatywę dla spotkań w standardowych salach konferencyjnych. Po tylu wrażeniach łatwo zgłodnieć. Wracając do wybranego obiektu konferencyjnego w Szczecinie liczyć można na syty, a zarazem smakowity posiłek. Szefowie kuchni przykładają ogromną wagę do każdego szczegółu związanego z przygotowaniem dań. Podczas konsumpcji goście są zadowoleni i odprężeni. Kolacja w ośrodku szkoleniowym stanowi wisienkę na torcie satysfakcji.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".