Evita Hotel & SPA
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne w Toruń

Realizatorzy spotkań biznesowych z przyjemnością współpracują z obiektami konferencyjnymi w Toruniu. Zapewniają one usługi na najwyższym poziomie, a tym samym gwarantują ... (czytaj więcej)

pełnię satysfakcji. Miasto Kopernika wyróżnia nie tylko bogata oferta biznesowa, ale również turystyczna. To miejsce, w którym z łatwością można połączyć przyjemne z pożytecznym. Dostępne sale konferencyjne zachwycają estetyką oraz funkcjonalnością. W cenę wynajmu wliczone jest wypożyczenie niezbędnego sprzętu multimedialnego. Urządzenia sprawiają, że prezentacje stają się dużo bardziej interesujące, a tym samym skuteczniejsze. Odbiorcy zaciekawieni pojawiającymi się na slajdach efektami, błyskawicznie przyswajają wyświetlane informacje. Doskonała akustyka stanowi ogromne udogodnienie dla występujących prelegentów i sprawia, że ich praca jest znacznie efektywniejsza. Hotele konferencyjne w Toruniu zapewniają gościom wiele rozrywek. Na terenie budynków znajdują się gabinety masażu i SPA, pola golfowe oraz bary, w których organizowanych jest mnóstwo imprez tanecznych. Po godzinach pełnych intensywnej pracy, warto poświęcić czas na integrację zaproszonych gości.

Liczba znalezionych obiektów: 42

Obiekty konferencyjne w okolicy: Toruń

Aktualności

4.04.2016

Kwietniowe rabaty w CSiR Olender

Centrum Sportu i Rekreacji Olender przygotował specjalną wiosenną ofertę. Na Gości czekają zniżki obejmujące między innymi nocleg i zabiegi SPA. Im dłuższy pobyt - tym większe rabaty!

Jest to szczególnie istotne podczas opłaconych przez zakład szkoleń. Pracownicy dzielą ze sobą wspomnienia, a tym samym zaczynają czuć się częścią jednego zespołu. Wspólnie dbają o to, aby drużyna odniosła sukces. Niczym zwycięska... (czytaj więcej)

polska reprezentacja piłki siatkowej, są zdeterminowani, by osiągnąć wyznaczone cele. Warto jednak pamiętać, że poza terenem wybranego ośrodka szkoleniowego w Toruniu, również liczyć można na wiele atrakcji. Po sytym obiedzie można pozwolić sobie na chwilę zapomnienia i spróbować legendarnych toruńskich pierników. Ich smak na długo pozostaje w pamięci podróżników. Turyści polecają również wycieczkę do planetarium. To świetna alternatywa dla drogich podróży kosmicznych oraz okazja do zapoznania się z ciekawostkami dotyczącymi poszczególnych planet. Zachwycający jest również rynek. Znajduje się tam wiele znakomitych restauracji oraz sklepów z pamiątkami – a o takim wyjeździe z pewnością każdy chce pamiętać. Podsumowując, warto zdecydować się na współpracę z prezentowanymi ośrodkami konferencyjnymi. Bez względu na cel podróży goście są zachwyceni licznymi udogodnieniami.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".