Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Wiśle

 • Zobacz na mapie google
  • Telefon:
  • Wyświetl numer
  • Email:
  • Wyświetl e-mail
wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis obiektu

Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA to obiekt konferencyjny znanej sieci mieszczący się na osiedlu Bajcary w Wiśle. Położenie w znanym górskim kurorcie, niedaleko terenów zielonych zachęca do wypoczynku z najbliższymi Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Wiśle to także świetne miejsce na relaks urlopowy z przyjaciółmi, ale też na szkolenia i konferencje w województwie śląskim.

Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Wiśle odwiedzającym gościom proponuje atrakcyjne warunki noclegowe w przestronnych pokojach i apartamentach o wysokim standardzie. Wszystkie oferowane pokoje mają własne łazienki posiadające pełen węzeł sanitarny – w każdym znajduje się kabina prysznicowa lub wanna. Pokoje mają na wyposażeniu telefon i nowoczesny telewizor. W całym hotelu jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. Zmotoryzowani goście mają dostęp do przyhotelowego parkingu.

Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Wiśle to idealne miejsce na konferencje na Śląsku. Posiada sale szkoleniowe mające na wyposażeniu sprzęt multimedialny. Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Wiśle często wybierają osoby organizujące spotkania w tym regionie.
 • Największa
  sala konferencyjna:
 • Łączna liczba
  miejsc noclegowych: 0

Lokalizacja

POWRÓT

Obiekty w okolicy

Komentarze (0 wypowiedzi)

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

DODAJ KOMENTARZ +
Mojekonferencje.pl

Ta prezentacja jest w tej chwili nieaktywna.

Wejdź na mojekonferencje.pl i wybierz z ponad 700 obiektów konferencyjnych.