Zamek Ryn
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne w Kielce

Kielce to miasto stworzone dla dynamicznie rozwijających się firm. Aby pomóc ich reprezentantom w podjęciu dobrej decyzji dotyczącej miejsca, w jakim odbędzie się ... (czytaj więcej)

planowane spotkanie, portal MojeKonferencje.pl przygotował bazę najlepszych obiektów szkoleniowych. Każdy z nich stanowi doskonałą wizytówkę. Zapewnione są usługi na poziomie międzynarodowym. Personel doskonale posługuje się językami obcymi, dzięki czemu podczas eventów na skalę światową, nie ma najmniejszego problemu z komunikacją. Goście zza granicy chwalą polskie potrawy, ponieważ w obiektach znajdują się znakomite restauracje. Szefowie kuchni, niczym uczestnicy popularnych programów kulinarnych, dbają o każdy detal związany z serwowanymi daniami. W karcie znajdują się takie potrawy jak pierogi, kotlet schabowy oraz żurek. Stanowią one esencję polskiej kuchni i pozwalają lepiej poznać panujące w kraju zwyczaje. Większe spotkania odbywają się w dostępnych salach konferencyjnych. Wyposażone są one w stoły, wygodne krzesła oraz nowoczesny sprzęt multimedialny. Personel stworzył warunki doskonałe do prowadzenia kameralnych negocjacji oraz nieco większych szkoleń. Kielce doskonale reprezentują województwo świętokrzyskie.

Liczba znalezionych obiektów: 30

Obiekty konferencyjne w okolicy: Kielce

Aktualności

7.03.2017

Zwycięzcy rankingu Event’s Awards nagrodzeni podczas gali Events Festival

16 lutego 2017 r. w Centrum Kongresowym Targi Kielce odbył się pierwszy Events Festival. Było to pierwsze tego typu podsumowujące wydarzenie składające się z części konferencyjnej oraz uroczystej gali wręczenia nagród w rankingu Event’s Awards.

11.03.2016

Oferta bezpiecznego wypoczynku - AGROTRAVEL 2016

Polacy coraz rzadziej wybierają kraje takie jak Egipt, Turcja czy Maroko na wakacyjne wyjazdy. Sytuacja ta jest zaskakująca, ponieważ do niedawna były to jedne z najpopularniejszych destynacji turystycznych Polaków. Jest to wynik niepewnej sytuacji na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.

11.02.2015

Salon Wyposażenia Obiektów Szkoleniowych i Konferencyjnych Edukacja Plus

...

Stolica zapewnia turystom mnóstwo rozrywek. Liczne rezerwaty przyciągają miłośników przyrody i gwarantują niezapomniane widoki. Ciekawą architekturę posiada Pałac Biskupów Krakowskich. Barokowa budowla stanowi jeden z symboli ... (czytaj więcej)

miasta. W jej pobliżu rozpoczyna się czerwony szlak miejski. Podążając nim zobaczyć można mnóstwo pięknych zabytków oraz punktów widokowych. Oazą w samym centrum miasta jest park miejski im. Stanisława Staszica. Chcąc odpocząć od długich wędrówek, można zasiąść na jednej z ławek i podziwiać malownicze krajobrazy. Cicha okolica pozwala na chwilę odprężenia i zapomnienia o trudach codzienności. Miasto nieustannie się rozwija, co doceniają ambitni pracownicy. Ośrodki szkoleniowe w Kielcach zapewniają usługi najlepszej jakości i w najlepszej cenie. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, goście nie muszą opuszczać murów budynków, aby zaznać chwili relaksu. Gabinety SPA, salony fryzjerskie, kręgielnie oraz bary to zaledwie kilka z proponowanych udogodnień. Komfort klientów stawiany jest zawsze na pierwszym miejscu, co przyczynia się do dobrej opinii na temat prezentowanych obiektów konferencyjnych.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".