Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne w Lublin

Rosnącą popularnością w branży konferencyjnej cieszy się Lublin. Portal MojeKonferencje.pl przygotował bazę najlepszych obiektów szkoleniowych w tym mieście. Cieszą się ... (czytaj więcej)

one ogromnym powodzeniem ze względu na jakość oferowanych usług oraz rozsądne ceny. Bez względu na wielkość reprezentowanej firmy, każdy realizator znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Oferty są elastyczne, ponieważ potrzeby klientów zawsze są dla pracowników najważniejsze. Organizowane spotkania biznesowe nie tylko przebiegają zgodnie z planem, ale także kończą się ogromnymi sukcesami, a w konsekwencji nawet awansami. Zaproszeni inwestorzy z przyjemnością przystępują do współpracy, dzięki wspaniałej atmosferze. Pracownicy są pozytywnie nastawieni i zarażają radością zaproszonych gości. Dyskusje biznesowe odbywają się w nowoczesnych salach konferencyjnych. Pomieszczenia zostały odnowione oraz udekorowane z najlepszym smakiem. Brak pstrokatych ozdób sprawia, że nic nie odwraca uwagi uczestników spotkań od prezentowanych treści. Dzięki współpracy z hotelami konferencyjnymi w Lublinie, trudna sztuka organizacji staje się banalna.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne „Browar Sulewski”
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne „Browar Sulewski”

Hrubieszów

Zobacz
Liczba znalezionych obiektów: 38

Obiekty konferencyjne w okolicy: Lublin

 

Pozostałe sale konferencyjne:

In Between

In Between

Miasto: Lublin

Typ obiektu:
Inne

Maks. pojemnośc sali: 600

Hotel In Between to nowoczesny i oryginalny obiekt konferencyjny, który zachwyca designerskim wystrojem oraz imponującym ...
 

Hotel Restauracja President

Hotel Restauracja President

Miasto: Lublin

Typ obiektu:
Hotel ***

Maks. pojemnośc sali: 400

Hotel Restauracja President to niezwykle urokliwe miejsce funkcjonujące w zgodzie z wieloletnią tradycją Kocka. Na Gości ...
 

Hotel Korona **** Spa & Wellness

Hotel Korona **** Spa & Wellness

Miasto: Lublin

Typ obiektu:
Hotel ****

Maks. pojemnośc sali: 270

To miejsce stworzone dla Gości, którzy cenią sobie najwyższą jakoś usług. Czterogwiazdkowy hotel oferuje 60 ...
 

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.

Miasto: Lublin

Typ obiektu:
Inne

Maks. pojemnośc sali: 420

Obiekt posiada logicznie połączone ze sobą segmenty: szkoleniowy, wystawienniczy oraz aulę z systemem tłumaczeń. ...
 

Hotel Ilan

Hotel Ilan

Miasto: Lublin

Typ obiektu:
Inne

Maks. pojemnośc sali: ---

 

Aktualności

6.03.2017

Focus Hotel Premium w Lublinie

W Lublinie powstaje nowy czterogwiazdkowy Focus Hotel Premium, który znajdować się będzie przy ulicy Podzamcze 1. Otwarcie hotelu planowane jest na październik 2018 roku. Wcześniej w miejscu inwestycji znajdował się pomnik Bolesława Bieruta.


16.01.2017

Hotel Heban

Składający się z trzech kondygnacji Hotel Heban powstaje w Lublinie przy ulicy Chopina 4a. Hotel powstanie w miejscu byłego salu meblowego o tej samej nazwie. Nowym inwestorem jest spółka Movimento. Projekt hotelu zakłada 40 pokoi noclegowych oraz restaurację, która znajdować się będzie na parterze.

1.12.2016

Ibis Budget Lublin

W centrum Lublina, przy ulicy Głębokiej powstanie nowy hotel Ibis Budget Lublin. Hotel ten zlokalizowany będzie w pobliżu czterech wyższych uczelni.

28.09.2016

Ibis Styles Lublin Stare Miasto

W Lublinie, przy głównej arterii komunikacyjnej, Al. Solidarności, powstanie Ibis Styles Lublin Stare Miasto.  Budowa rozpocznie się w pierwszej połowie 2017 roku.

Zawodowcy czuwają nad tym, aby potrzeby klientów były realizowane w trybie natychmiastowym. Ponadto miasto ma do zaoferowania wiele atrakcji. Nie tylko Kraków słynie z hejnału. Lublin szczyci się własnym hejnalistą, który ... (czytaj więcej)

codziennie w południe przystępuje do pracy. W mieście odbywa się także coroczny Ogólnopolski Przegląd Hejnałów Miejskich. W pobliżu znajduje się Stary Ratusz, który obecnie reprezentuje styl klasycystyczny. Turyści są zafascynowani również pięknymi i licznymi pomnikami, w tym Nieznanego Żołnierza, Konstytucji 3 Maja oraz Lubelskiego Koziołka. Miłośnicy zwiedzania polecają także wycieczkę do Sanktuarium św. Antoniego, Archikatedry św. Jana Chrzciciela i Ewangelisty oraz wielu kościołów. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, goście nie mają konieczności opuszczania obiektów konferencyjnych, w celu zaczerpnięcia chwili relaksu. Na terenie budynku znajdują się renomowane gabinety SPA, przestronne bary, pola golfowe oraz wiele innych udogodnień. Zakwaterowanie w prezentowanych ośrodkach szkoleniowych w Lublinie gwarantuje pełnię satysfakcji. Doświadczeni przedsiębiorcy oraz liczni turyści polecają współpracę.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".