Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów

Hala sportowa/stadion

: znaleziono 32 obiektów

Hala sportowa i stadion to jedno z najbardziej oryginalnych miejsc na organizację konferencji, szkolenia, seminariów, prelekcji czy imprez tematycznych. W biznesie czasem zdarzają się wydarzenia, które wymagają wielkiego rozmachu. Hala sportowa może funkcjonować tak samo, a nawet lepiej, niż zwykłe sale szkoleniowe Stadion - Event w takim obiekcie przede wszystkim zapewnia ogromny teren, który można zaadaptować pod własne potrzeby.

Obiekty w budowie:

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel Gdańsk Boutique ****

Hotel Gdańsk Boutique ****

Gdańsk

Hotel ****

Maks. pojemność sali: 200 osób

Liczba sal: 7

Hotel Gdańsk Boutique w centrum miasta oferuje bogatą ofertę konferencyjną, noclegową, rekreacyjną i gastronomiczną ...
 

Active Hotel

Active Hotel

Wrocław

Hotel ***

Maks. pojemność sali: 600 osób

Liczba sal: 8

Hotel oferuje przytulne pokoje gościnne, elegancką restaurację oraz 4 sale konferencyjne, a doświadczona i sympatyczna ...
 

Hotel Ventus Natural & Medical Spa****

Hotel Ventus Natural & Medical Spa****

Gołdap

Hotel ****

Maks. pojemność sali: 150 osób

Liczba sal: 1

Hotel znajduje się na Mazurach, obok Jeziora Gołdap. Posiada profesjonalne zaplecze SPA oraz eleganckie pokoje gościnne ...
 

test

test

test

Hala sportowa/stadion

Maks. pojemność sali: 33 osób

Liczba sal: 1

 

Moto Park Kraków

Moto Park Kraków

Kraków

Sala konferencyjna

Maks. pojemność sali: 300 osób

Liczba sal: 2

Moto Park posiada nowoczesne sale wykładowe. Pozwala to prowadzić szkolenia i eventy firmowe w nietypowym otoczeniu, ...
 

Hotel Star Dadaj *** Resort & Spa na Mazurach

Hotel Star Dadaj *** Resort & Spa na Mazurach

Ramsowo

Hotel ***

Maks. pojemność sali: 200 osób

Liczba sal: 5

3-gwiazdkowy hotel znajduje się tuż nad brzegiem jeziora, w otoczeniu bujnych lasów. Posiada rozbudowaną ofertę ...
 
 

Stadion sprawdza się podczas organizacji konferencji, w której udział bierze kilkaset osób.

Wynajem hali sportowej lub stadionu nie musi generować ogromnych kosztów. Na naszym portalu MojeKonferencje.pl można w łatwy i szybki sposób sprawdzić obowiązujące cenniki i porównywać między sobą. W biznesie liczy się cena, która musi być adekwatna do oferty. Oba elementy muszą się równoważyć, aby klient pozostał zadowolony. Dlatego firmy często decydują się na konferencje i szkolenia na hali sportowej po dokonaniu dokładnej analizy kosztów i budżetu. Stadion natomiast świetnie sprawdza się więc podczas wystawnych firmowych bankietów, gali, dużych kongresów i sympozjów. Dużą zaletą jest profesjonalny system nagłośnienia oraz oświetlenia. Głośniki o potężnej mocy oraz mobilne reflektory pozwalają stworzyć imponujące widowisko. Z założenia sprzęt technologiczny, który wykorzystają tego typu miejsca przeznaczony jest do obsługiwania hucznych imprez sportowych lub muzycznych. Konferencje stadion to również dobry sposób, żeby zaskoczyć uczestników wydarzenia i zrobić na nich piorunujące wrażenie.

Sale konferencyjne często nie są w stanie zapewnić tak rozległego zaplecza technicznego, jakie posiadają hale sportowe oraz stadiony.

Sale w hali sportowej może różnią się trochę wystrojem i stylem od tradycyjnych sale szkoleniowe, co nie oznacza wcale, że nie spełniają standardów takiego eventu. Ogromne przestrzenie są także idealnym miejscem na organizację niestandardowych eventów, takich jak koncerty czy pokazy mody, targi i inne wydarzenia kulturalne, oświatowe lub rozrywkowe. Prócz zaplecza technicznego, organizatorzy mogą liczyć na nowoczesne rozwiązanie multimedialne. Zapewnia to kompleksową obsługą każdego wydarzenia biznesowego przy zachowaniu międzynarodowych standardów. Doświadczona kadra pracownicza zazwyczaj posługuje się wieloma językami i posiada wyższe wykształcenie. Osoby pracujące na hali sportowej są wyznacznikiem jej marki. Doskonale znają tereny niedostępne dla zwykłego gościa i manewrując między nimi, potrafią szybko zażegnać wszystkie kryzysy przed, w trakcie, jak i po wydarzeniu.

Wiele czynników sprawia, że konferencje i szkolenie na stadionach odbywają się bezproblemowo, a każdy uczestnik czuje się profesjonalnie obsłużony.

Szkolenie hala sportowa może być gradką dla fanów sportu, czyli dużej części mężczyzn, ale nie tylko! Również wiele kobiet ucieszy się myślą o konferencji czy szkoleniu na stadionie czy w hala sportowa Konferencje mają wtedy znacznie mniejsze ograniczenia jeśli chodzi o liczbę uczestników. Jest to duży plus jeśli planujemy duże konferencje i szkolenia, ale też zmusza do jeszcze lepszego planowania konferencja stadion. Zarządzanie tak wielką powierzchnią jest trudne i skomplikowane, dlatego cały proces musi być dopracowany nawet w najmniejszych detalach. W zależności od przeznaczenia może pełnić różne funkcje. Hala sportowa jest zazwyczaj budynkiem o zwartej formie konstrukcji. Najczęściej posiada jeden poziom, gdzie główną przestrzeń zajmuje hala, boisko lub scena, a pozostałą widownia. Pod miejscami dla uczestników zazwyczaj znajdują się budynki pracownicze. Są to wszelkiego typu szatnie, recepcja, toalety, mniejsze salki o podwyższonym standardzie, biura kierownicze i różnego typu połączenia między odrębnymi częściami budynku. Hala sportowa i stadion to niewątpliwie najlepszy pomysł, dla organizatorów, którzy poszukują nietypowej lokalizacji o imponującej infrastrukturze.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij