Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem różnorodnych spotkań firmowych, organizujemy konferencje, szkolenia, bankiety, imprezy okolicznościowe oraz wyjazdy motywacyjne. Zajmujemy się także tzw. event marketingiem, wspomagając w nietypowy sposób działania marketingowe.

Szeroko pojęte imprezy firmowe to podstawowa forma działalności firmy ACTIGRA, którą uprawiamy już od ponad 13 lat, z pełnym profesjonalizmem oraz co najważniejsze - z pasją.

Actigra specjalizuje się w organizowaniu imprez integracyjnych, szkoleń i konferencji połączonych z integracją bez względu na porę roku. ACTIGRA jest także koncesjonowanym Organizatorem Turystyki i Pośrednikiem Turystycznym - nr ewidencyjny. 06248

Profil naszej firmy pozwala na pełną organizację szerokiej gamy imprez typu spotkania integracyjne, konferencje, szkolenia, team building, pikniki pracownicze, survival, imprezy dla dzieci i inne tym podobne. W naszym profilu działania jest także organizacja wieczorów firmowych, w tym także wieczorów fabularnych i imprez okolicznościowych.

Organizujemy imprezy kameralne, dla kilkunastu osób oraz takie, w których udział brało kilkaset i więcej uczestników. Organizujemy kompleksowo całe spotkania od podstaw, łącznie z całą infrastrukturą (teren, noclegi, nagłośnienie, itp.) oraz występami artystycznymi, cateringiem a także wszelkiego rodzaju gadżetami

Zajmujemy się także szeroko pojętym event marketingiem, organizując szereg działań promocyjnych, ceremonii, imprez jubileuszowych, imprez z otwarcia, okraszonych występami gwiazd, prowadzonymi przez doświadczonych konferansjerów ? m.in. aktorów scen polskich.

Portfolio

Prowadzimy także nietypowe przedsięwzięcia z branży event marketing ? jednym z nich było zawieszenie w lutym 2005 r., na fasadzie hotelu Novotel Centrum (dawniej Forum) w Warszawie największego bannera reklamowego w Europie, o powierzchni około 3500 m2 (wymiary 66 x 53 m).

Podobne firmy

firma/agencja-eventowa-jazz-office
Agencja Eventowa Jazz Office

Wrocław

Zobacz
firma/altius-biuro-aktywnego-wypoczynku-
Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

Zakopane

Zobacz
firma/agencja-art-uwaga-zabawa
Agencja Art. UWAGA ZABAWA

Łódź

Zobacz
firma/agencja-eventowa-jazz-office
Agencja Eventowa Jazz Office

Wrocław

Zobacz
firma/altius-biuro-aktywnego-wypoczynku-
Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

Zakopane

Zobacz
firma/agencja-art-uwaga-zabawa
Agencja Art. UWAGA ZABAWA

Łódź

Zobacz
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".