Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Opis firmy

Od 2000 roku firma działa na terenie województwa wielkopolskiego w Poznaniu. Ogromne doświadczenie i tysiące przeprowadzonych imprez firmowych dają gwarancję bezpiecznego i pełnego atrakcji eventu. Każda oferta dostosowana jest indywidualnie do potrzeb i możliwości uczestników. Doradzają, tworzą scenariusze, zapewniają kompleksową aranżację całego wydarzenia.

Oferta Agencji Trygon obejmuje:

Imprezy integracyjne - mają one na celu zintegrować, zmotywować uczestników zapewniając im przy tym niezapomniane wrażenia, pozytywne emocji oraz wspomnienia.

Wieczory tematyczne - gwarantują nie tylko świetną zabawę, ale również pozwalają na zgłębienie wiedzy na temat innych kultur i ich obyczajów. Może to być np. Wieczór PRL-u, Latino Night, Szalone lata 70 - te, wieczór japoński i wiele innych propozycji. Wszystko zależy od klienta i uczestników imprezy.

Pikniki firmowe - oferują wiele atrakcji dla pracowników i ch rodzin tak, aby nikt nie narzekał na nudę. Organizowane atrakcje zapewniają doskonałą zabawę młodszym jak i nieco starszym uczestnikom. Jest to okazja do spędzenia czasu wolnego na świeżym powietrzu wśród współpracowników. 

Atrakcje dla dzieci - bogata oferta i odpowiedni sprzęt dostarczają najmłodszym uczestnikom fantastyczną zabawę. W swoje ofercie Trygon posiada między innymi: Gry Arcade, Foto budki, Kule Hipo, Symulatory jazdy, ścianki wspinaczkowe, dmuchane zjeżdżalnie, cymbergaje i wiele, wiele  innych.

Paintball - doskonale zorganizowana impreza survivalova gwarantuje pozytywną energię i adrenalinę. Zabawy survivalowe to także doskonała integracja pracowników.

Imprezy świąteczne - zabawa firmowa dla pracowników i ich rodzin oferująca animacje plenerowe lub indoorowe.

Organizacja gali i jubileuszów - odpowiednie zaplecze oraz doświadczenie w organizacji takich wydarzeń pozwoli na prawidłowy i sprawny przebieg całego wydarzenia.

Organizacja konferencji - firma zapewnia obsługę techniczną przez cały czas trwania szkolenia czy konferencji. Pomagają w załatwianiu zakwaterowania w najlepszych sprawdzonych hotelach. Agencja zajmuje się także przygotowywaniem materiałów reklamowych projektów graficznych oraz cateringu.

Wynajem sprzętu na eventy - jest to profesjonalny i doskonałej jakości sprzęt w odpowiedni sposób zabezpieczony i konserwowany. W swojej ofercie mają: wynajem  hal namiotowych, estrad, agregatów prądotwórczych, dekoracji, oświetlenia, nagłośnienia.


Portfolio

Trygon zajmuje się kompleksową i profesjonalną organizacją eventów, gali, jubileuszów, pikników rodzinnych, imprez integracyjnych. Świadczy także swoje usługi na konferencjach, szkoleniach czy ważnych bankietach.

Zajmują się imprezami integracyjnymi zapewniając uczestnikom rożne koncepcje: od prostych imprez sportowych po wyszukane programy artystyczne.

Posiadają bogate zaplecze techniczne i udostępniają różnego rodzaju urządzenia rekreacyjne: gigantyczne piłkarzyki, dmuchane zjeżdżalnie, foto budki, symulatory czy byki rodeo. Profesjonalny i wyszkolony animatorzy zajmują się najmłodszymi uczestnikami przygotowując wspaniałe zabawy w specjalnym ogrodzie animacji.

Zespół tworzą ludzie z ogromnym pokładem energii, pasjonaci aktywnego spędzani czasu wolnego z wielkim zapałem do pracy. Agencja Trygon to 50 osobowy zespół składający się z: obsługi technicznej, DJ-ów, magików, hostess, konferansjerów, animatorów. 

Każda impreza przepełniona jest dobrą zabawą i wyszukanymi atrakcjami tak, aby zapadła w pamięć uczestnikom. Odpowiednio przeszkoleni  pracownicy dają poczucie bezpieczeństwa na każdej organizowanej imprezie przez firmę Trygon.

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij