Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Opis firmy

Akademię Podróży tworzy zespół ludzi z pasją do aktywnego wypoczynku, sportu i podróżowania. Organizują niezapomniane imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, szkolenia, konferencje, wycieczki turystyczne w Polsce jak rownież za granicą. 

Firma tworzy oferty dostosowane do potrzeb klienta podchodząc do każdego indywidualnie. Przez cały czas nadzorują przebieg imprezy, a dzięki sprawdzonym i zaufanym obiektom klient zawsze jest zadowolony.


Oferta Akademii Podróży to:

Organizacja rejsów - specjaliści dobierają trasę, rodzaj statku tak, aby stworzyć program, który spełni oczekiwania klienta. Zapewniają rozrywkę, program zwiedzania pod grupy zorganizowane, rodziny czy pary. W swojej ofercie mają Crusing czyli zwiedzanie świat w luksusowych warunkach na statkach pasażerskich.

Organizacja wyjazdów na całym świecie - na Bali, do Singapur, Indonezji, Finlandii wszystko zależy od wyobraźni i pomysłów klienta, którą Akademia Podróży urzeczywistni.

Andora Snow Festiwal - All Inclusive dla wymagających i doświadczonych narciarzy skierowana do grup, indywidualnych osób czy rodzin. 

Organizacja szkoleń i konferencji - wzbogacają spotkania firmowe o wiele niekonwencjonalnych pomysłów uatrakcyjniając każde spotkanie jednocześnie gwarantując doskonałą zabawę. Spotkania mogą być połączone z atrakcyjnymi wyjazdami wszystko zależy od budżetu, oczekiwań klienta i czasu.

Organizacja zawodów sportowych różnych dyscyplin - Imprezy koordynowane są przez wyszkolony personel. Takie spotkania  gwarantują wspaniałe emocje, wyzwalają adrenalinę oraz zadowolenie uczestników. Akademia Podroży przygotowuje także wyjazdy grupowe na ważne wydarzenia sportowe zapewniać najlepsze miejsca. Dla osób które lubią sporty zimowe firma przygotowała szkolenia narciarskie prowadzone pod okiem fachowców.

Portfolio

Akademia Podróży działa na rynku turystycznym od 20 lat tworząc niezapomniane imprezy i eventy dla firm. Specjalizują się w turystyce biznesowej, organizują dalekie podróże oraz jednodniowe lub kilkudniowe imprezy. W swojej ofercie mają niezapomniane wyjazdy integracyjne oraz motywacyjne. Tworzą niestandardowe scenariusze imprez na konferencje, szkolenia, rejsy. Kilkuletnie doświadczenie, wyszklona kadra oferująca wysoką jakość usług sprawia, że każde wydarzenie kończy się sukcesem.
Działają w Polsce i za granicą realizując najbardziej niekonwencjonalne pomysły klientów zapewniając doskonała zabawę oraz dbając o bezpieczeństwo uczestników. 
Akademia Podróży w 2012 roku stworzyła autorski program Andorra Snow Festival - który jest propozycją dla doświadczonych narciarzy w ofercie ALL Inclusive. 
Realizowali projekty dla najbardziej znanych firm w Polsce i na świecie:
  • GP Battery,
  • Sony,
  • Intercars,
  • Qumak Sekom,
  • Nordea

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij