Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Alfa Laser Game

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Nieodłącznym elementem z życia każdej firmy są eventy i imprezy integracyjne, które są świetną opcją na odstresowanie się i zgranie całego zespołu. Godziny spędzone przed komputerem raczej nie wpływają dobrze na kontakty międzyludzkie, warto zatem zadbać o to, by spotkanie integracyjne było niezwykłym przeżyciem dla całego zespołu.

Firma Alfa Laser Game oferuje laserowy paintball, będący doskonałą alternatywą dla doskonale znanego paintaballa. Na czym polega różnica? Rozgrywka odbywa się na Laser Arenie zaaranżowanej na przestrzeń przeniesioną z gier komputerowych, gra polega na emitowaniu pocisków przez karabin laserowy, strzały odbierane są przez kask, który każdy uczestnik gry ma na głowie.

Prócz tego w Alfa Laser Game, można zabawić się w  Toma Cruise’a z Mission Impossible, błądząc po labiryncie pełnym pułapek.  Półmrok, łańcuchy, wystające rury, snujący się dookoła dym, tajemnicza muzyka doskonale wprowadzają uczestników w nastrój gry. Alfa Laser Game oferuje także popularną grę Escape Room, cieszącą się obecnie dużą popularnością.

Proponowane przez Alfa Laser Game atrakcje świetnie integrują grupę, zapewniają także rozrywkę i relaks- to idealnie odskocznia od godzin spędzonych przy komputerze!Alfa Laser Game oferuje także organizację imprez integracyjnych w plenerze- wówczas do rozgrywek rozstawiany jest specjalny namiot. Istnieje również organizacja spotkania integracyjnego na terenie całej Polski.

Gra przeznaczona jest dla wszystkich, którzy ukończyli 6 rok życia. Arena Alfa Laser Game daje nie tylko znakomitą możliwość zintegrowania się z grupą – jest to także doskonała forma odstresowania. Nasza arena mieści się w dawnej Widzewskiej Manufakturze (Wi-Ma), przy ulicy Piłsudskiego 135 w wejściu C2, jednak firma nie ogranicza się do jednego miejsca. Laserowe rozgrywki organizowane są przez firmę na terenie całej Polski. Laser arena to świetne miejsce na spotkanie integracyjne ze współpracownikami, ale też na wyjście ze znajomymi, wieczór kawalerski czy rodzinną zabawę.

Warto podkreślić, że laserowy paintball doskonale rozwija koncentrację, celność i poczucie równowagi. Wspólne wyjście i możliwość zintegrowanej gry to bardzo dobra alternatywa dla godzin spędzonych przed komputerem czy konsolą. Alfa Laser Game dostarcza wyjątkowych emocji, wzmaga produkcję adrenaliny i stymuluje do obmyślania taktyk, dzięki czemu sprzyja rozwojowi logicznego i strategicznego myślenia. Na koniec warto dodać, że zabawa jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia oraz dla oczu ! Karabiny emitują bowiem wiązkę podczerwoną całkowicie bezpieczną.

Portfolio

Rozgrywki organizowane przez Alfa Laser Game to idealna opcja na:

  • Wieczór Panieński/Wieczór Kawalerski
  • Urodziny
  • Spotkanie Integracyjne
  • Urodziny dziecka (gracze muszą mieć ukończone 6 lat)
  • Imprezy plenerowe

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij