Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Aplanet

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Ideałem jest znalezienie najdogodniejszego miejsca na realizację konferencji, szkoleń, zadbanie o dopięcie najdrobniejszych szczegółów tak, aby przebiegały one w przyjaznych i bezstresowych okolicznościach. To jednak nie wszystko, aby zapadły one głęboko i na długo w świadomości uczestników. Elementem uzupełniającym całość jest zapewnienie atrakcji towarzyszących.

Współpracując z nami w zakresie organizacji konferencji, kongresów, narad, nieoficjalnych spotkań, szkoleń oraz bankietów możecie Państwo osiągnąć ten ideał. Zadbamy o wszystkie czasochłonne sprawy tak, aby nikt z Państwa organizacji nie musiał zaprzątać sobie głowy tysiącami szczegółów i zostawać w pracy po godzinach...

Posiadamy doświadczenie w zakresie organizacji imprez i wyjazdów dla firm, co w połączeniu z doskonałym rozeznaniem rynku i aktywną współpracą z setkami obiektów konferencyjnych, pozwala nam na przygotowanie imprezy zawsze spełniającej Państwa oczekiwania.

Sferę naszych działań tworzą:

- Znalezienie właściwego miejsca – dysponując szeroką bazą hoteli, pensjonatów, dworków, zamków, ośrodków szkoleniowo - konferencyjnych wybierzemy obiekt, który pod względem standardu, prestiżu i lokalizacji będzie Państwu odpowiadał.

- Obsługa logistyczna przed i w trakcie konferencji lub szkolenia – jej zakres tworzą m.in.:

  • na życzenie: stworzenie strony internetowej na potrzeby konkretnego projektu zaproszenia i pakiety informacyjne dla uczestników
  • rejestracja uczestników
  • branding
  • przygotowanie materiałów konferencyjnych lub szkoleniowych
  • transfer gości i ich zakwaterowanie
  • obsługa techniczna
  • catering
  • na życzenie: pillow gifts
  • koordynacja przygotowań i przebiegu spotkania

- Atrakcje towarzyszące – proponujemy autorskie scenariusze zabaw oraz imprez dziennych i wieczornych będących urozmaiceniem i uświetnieniem całego projektu.


Naszym i jednocześnie Państwa sukcesem jest to, że uczestnicy szkolenia lub konferencji będą mile wspominać zakończone spotkanie, mając w pamięci spokojny jego przebieg, owocne rezultaty, relaksujący i ekscytujący program zaplanowany na wolne chwile, wyśmienite jedzenie oraz komfortowy nocleg.

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij