Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

Artstudioevent zajmuje się projektowaniem i organizacją eventów firmowych. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala im na realizację największych i najbardziej wymagających zleceń.

Agencja świadczy usługi w zakresie:

  • Organizacja gali i jubileuszów - z niezwykłą starannością dopracowują każdy szczegół. Te uroczyste wydarzenia wymagają wysokiej jakości materiałów oraz doskonałej organizacji. Artstudioevent zaprojektuje i zaaranżuje scenografię, zapewni obiekty do mappingu czy wydrukuje materiały wieloformatowe.
  • Konferencje - Agencja zapewnia sceny, wykończenia, aluminiowe konstrukcje, oświetlenie, nagłośnienie, mikrofony, podesty, ekrany. Kompleksowe działania polegają również na koordynowaniu całego wydarzenia.
  • Wydarzenia specjalne - obsługa i budowa scenerii dla wydarzeń historycznych, sportowych czy promocyjnych. 

Artstudioevent zajmuje się projektowaniem i produkcją zabudowy i stoisk targowych. Są to oryginale projekty, które dedykowane są konkretnemu klientowi. Firma dostarcza stoiska z tłem, oświetlenie, multimedia, branding i nagłośnienie.

Firma również ma doświadczenie w imprezach plenerowych, a zakres ich usług obejmuje: podesty sceniczne, nagłośnienie plenerowe, oświetlenie sceniczne i architektoniczne. Projekty uwzględniają również logistykę i obsługę całej trasy.

Artstudioevent to odważne pomysły i nieograniczona fantazja dzięki której powstają wspaniałe projekty sceniczne dopasowane do tematyki imprezy. Kosmos, Avatar, Piraci z Karaibów wszystko zależy od wyobraźni klienta. 

Artstudioevent jako jedna z nielicznych Agencji oferuje MELOBIKE - atrakcje muzyczną połączoną z aktywnością fizyczną. Rowery w powiązaniu z wokalem wprowadzają gości we wspaniała atmosferę i klimat. Uczestnicy wsiadają na rower, a po zakręceniu pedałami uruchamia się dźwięk instrumentu do którego podłączony jest rower. Uczestnicy mogą zagrać na saksofonie, bębnach, trąbce, skrzypcach czy akordeonie.

Portfolio

Artstudioevent prowadzi działalność związaną z branżą eventową. Tworzą ją ludzie którzy pasjonują się techniką sceniczną. Przez kilkanaście lat działaności firmy wypracowali sobie umiejetność doskonałej organizacji dzięki, której są w stanie obsłużyć każde wydarzenie. Od zawsze starannie dobierają parterów oraz posiadają własne zaplecze techniczne dzięki czemu są gwarancją udanej imprezy.

Agencja zajmuje się projektowaniem scenografii z zapewnieniem odpowiedniego sprzętu technicznego. Firma współpracuje z doświadczonym grafikiem 3D, który tworzy niesamowite projekty dla klientów.

Kompleksowa obsługa firmy obejmuje: przedstawienie pomysłu w formie opisu i prezentacji, wizualizacja całego przedsięwzięcia i koordynowanie całego zdarzenia. 

Artstudioevent obsługuje gale, jubileusze, konferencje czy imprezy plenerowe.


Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij