Szybkie wyszukiwanie

Canappka Catering Poznań/ Wrocław

Opis firmy

Canappka Catering działa od 2008 roku dostarczając zdrowe, świeże i pełnowartościowe posiłki, luche i przekąski. Firma samodzielnie wypieka swoje pieczywo, dzięki czemu można być pewnym ich świeżości.

Wszyscy dostawcy są starannie wyselekcjonowani, dzięki czemu każdy składnik posiłku zachowuje wysoką jakość. Owoce i warzywa docierają do restauracji jeszcze przed świtem.

Firma funkcjonuje w Wrocławiu oraz Poznaniu. Oferuje dojazd poza granicami miasta.  

Portfolio

W menu można odnaleźć zarówno szeroki wybór kanapek tradycyjnych, jak i autorskich pomysłów. Ponadto oferowany jest cały wachlarz chrupiących sałatek warzywnych, dań lunchowych oraz różnych produktów dodatkowych.

Występuje także wiele zestawów i deserów, dzięki czemu każdy odnajdzie coś dla siebie. Canappka Catering prowadzi także dietę sokową, która sprzyja odchudzaniu i oczyszczeniu organizmu z toksyn.

Wszystkie dania tworzone przez firmę pozwalają nie tylko się najeść, ale także dostarczają maksymalną ilość witamin oraz wartości odżywczych, co dodaje sił podczas ciężkich dni w pracy, szkoleń i konferencji. Są także pięknie podane, dzięki czemu stanowią doskonałe rozwiązanie podczas bankietów i jubileuszy.  

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy