Szybkie wyszukiwanie

Clever Group Polska

Opis firmy

Clever Group Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem, oferująca niezwykle szeroki wachlarz usług konferencyjnych, takich jak tłumaczenia, wynajem sprzętu do tłumaczeń oraz organizacja konferencji. Wieloletnia obecność na rynku sprawia, że Clever Group jest niekwestionowanym liderem w branży!

Doświadczeni tłumacze, niezawodny sprzęt najwyższej klasy i coś, czego nie da się kupić, czyli doświadczenie sprawiają, że współpraca z Clever Group jest gwarancją pełnego sukcesu! Firma cieszy się zaufaniem wielu zadowolonych klientów, którzy są wyznacznikiem sukcesu.

Clever Group Polska to gwarancja usługi na najwyższym poziomie! Firma zapewnia tłumaczy dla instytucji rządowych, międzynarodowych korporacji, instytucji pożytku publicznego, do tłumaczenia wystąpień publicznych.


Portfolio

Oferta firmy w  90 procentach dotyczy  tłumaczeń symultanicznych w postaci wypożyczenia sprzętu do tłumaczeń, jak i na życzenie klienta angażu tłumaczy. Clever Group Polska oferuje także tłumaczenie konsekutywne, a od niedawna tłumaczenie dla głuchoniemych. Ponadto Clever Group Polska posiada oddziały w największych polskich miastach (Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Wrocław), dzięki czemu oferta  nie jest obciążona kosztami transportu oraz noclegu, zarówno dla techników, jak i tłumaczy. Wykwalifikowana obsługa techniczna zawsze czuwa nad prawidłowym przebiegiem spotkania.

Niezawodny  sprzęt i wieloletnie doświadczenie pozwala firmie obsłużyć konferencje odbywające się w wielu salach, z tłumaczeniem na wiele języków jednocześnie. Clever Group zajmuje się tłumaczeniami zarówno małych spotkań, jak i wielkich, międzynarodowych kongresów. Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy