Szybkie wyszukiwanie

FX partnerzy

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

FXevents od 1999 roku podejmuje nowatorskie działania w zakresie organizacji imprez integracyjnych.
Współpraca z najbardziej znanymi i wymagającymi firmami w Polsce pozwoliła na zdobycie doświadczenia i uzyskania najlepszych rekomendacji w obszarze organizacji imprez integracyjnych i motywacyjnych.

FXevents w swojej ofercie posiada organizację:
  • Imprez integracyjnych/teambuilding - zapewniają uczestnikom dobrą zabawę i odpoczynek
  • Gry miejskie i fabularne idealnie integrują grupę uczestników, zachęcając ich do współpracy 
  • Survival i przygoda - quady, ściany wspinaczkowe, rajdy 4x4, spływy kajakowe itp.
  • Wieczory tematyczne
  • Imprezy szkoleniowe i organizacja konferencji
  • Pikniki firmowe
  • Eventy - gale, jubileusze
  • Imprezy zimowe

FXevent od 2015 roku prowadzi Akademię Imprez Integracyjnych. Są to cykliczne szkolenia skierowane do osób pracujących w działach HR, osób organizujących imprezy integracyjne, szefów i właścicieli firm którzy są nastawieni na motywowanie pracowników.

FXevent zajmuje się wypożyczaniem stroi i sprzętu, które są niezbędnym elementem nie jednej imprezy. 

Portfolio

FXevents to firma, która od 20 lat działa na rynku województwa wielkopolskiego organizując imprezy integracyjne i wyjazdy motywacyjne dla firm w całej Polsce.
Wieloletnie doświadczenie, dbałość o każdy szczegół, tworzenie autorskich, nietuzinkowych programów to cechy firmy, które wyróżniają ich wśród konkurencji.
Lata pracy w obszarze organizacji imprez integracyjnych sprawiły, że zyskali opinię eksperta w tej dziedzinie. Proponowane programy imprez są unikatowe i tworzone dla każdego klienta indywidualnie. Przed rozpoczęciem każdego projektu wnikliwie analizują oczekiwania swoich klientów. 
FXevents stawia przede wszystkim na aktywny wypoczynek połączony z integracją pracowników firmy. 
Zamówienia traktowane są kompleksowo począwszy od  zaproszeń, tworzenia programu, zapewnieniu noclegu, wyżywienia, transportu po fotografa.
Od początku swojej działaności zorganizowali 370 imprez integracyjnych pracując dla największych firm działających w różnych województwach.

Zaufali im: Aquanet S.A, Autostrada Wielkopolska S.A., Bank Zachodni WBK S.A., Bank BPH S.A., Carlsberg, Carrefour, Chata Polska S.A., Grupa Polskie Składy Budowlane S.A., Intermarche, Kompania Piwowarska S.A., Nivea Polska Sp. z o.o., PKO BP S.A., Skanska S.A., Telekomunikacja Polska S.A., Toyota Bońkowscy, Urząd Miasta Poznania, Volkswagen Poznań Sp. z o.o. i wiele innych.

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij