Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

To propozycja, dla wszystkich osób, które chcą zorganizować niezwykłe spotkanie integracyjne lub niezapomniany służbowy event. Jeśli zleży Wam na niezapomnianej atmosferze i ogromnych emocjach, to atrakcje oferowane przez Krakowską Grupę Amnis to coś idealnego dla Was.

Co powiecie na niezapomniany rejs po Wiśle? Krakowska Grupa Amnis organizuje rejsy statkiem wycieczkowym „Nimfa”, „Orka”. Niezwykłe wrażenia i niezapomniane widoki na przepiękny Kraków gwarantowane! Rejs z firmą Amnis to niezwykłe wrażenia i niezapomniane widoki na Kraków i okolice.

Wszystkich, którzy poszukują ciekawych wrażeń i nieobcy jest im porywający zew przygody Grupa Amnis zaprasza  na wyjątkowy spacer po malowniczych zakątkach Krakowa. Podziwiać je będzie można z pokładu statku Grupy Amnis, który popłynie Wisłą spod samego Wawelu.

Krakowska Grupa Amnis organizuje imprezy na zamówienie:  trasy turystyczne, rejsy po Krakowie i do Tyńca, koncerty, imprezy taneczne, bankiety, wesela, uroczystości rodzinne i firmowe. W ofercie rejsy indywidualne i grupowe. Absolutną nowością są rejsy nocne!

Krakowska Grupa Amnis oferuje:

  • rejsy statkami po Wiśle: Wawel – po Krakowie – Wawel
  • rejsy statkami po Wiśle – Kraków – Tyniec – Kraków
  • gastronomia: restauracja „Przystań Wawel”

Jednostki: Statek „Nimfa” i „Orka” oraz katamaran, spełniają one wszelkie normy bezpieczeństwa. Wykwalifikowana i doświadczona załoga zapewni wszystkim podróżującym pełen komfort i bezpieczeństwo. Do dyspozycji gości jest także restauracja na wodzie „Przystań Wawel” czynna w godzinach 9.30 – 24.00.

Rezerwacja oraz sprzedaż biletów codziennie w godzinach 9.30 – 18.00. Rejsy odbywają się  od kwietnia do końca października i w zależności od Państwa potrzeb w innym okresie.

Dodatkowo Grupa Amnis poleca swoim gościom restaurację Zabłocie 13 o niezwykłym klimacie. Jej tradycyjne przysmaki, niezapomniana atmosfera i magiczny Kraków to recepta udanej imprezy! Lokal mieści w sobie do 90 osób.

Portfolio

Na barce u podnóża Wawelu znajduje się Restauracja Aquarius. Położony w malowniczym zakolu Wisły lokal to idealne miejsce na niezapomniane imprezy, przyjęcia weselne, eventy oraz spotkania biznesowe i towarzyskie! Doskonałe jedzenie oczaruje podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy! Urokliwa restauracja mieści w sobie do 200 osób!

Krakowska Grupa Amnis oferuje swoim gościom klimatyczną restaurację Zabłocie 13. Tradycyjne przysmaki, niezapomniana atmosfera i magiczny Kraków, to sekret udanej imprezy! Lokal mieści w sobie do 90 osób!


Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij