Szybkie wyszukiwanie

MICE MaPa

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

MICE MaPa powstała z przyjaźni dwóch zupełnie różnych kobiet, ale doskonale uzupełniających się kompetencjami. Za sterami tej rozpędzonej maszyny siedzą Patrycja i Małgorzata.

Kiedy połączyłyśmy zamiłowanie do podróży, dar perfekcyjnej organizacji, sympatię do ludzi, otwartość i potrzebę przeżywania nieustającej przygody – powstała firma przygotowująca najbardziej porywające i niezapomniane wyjazdy. A każdy z nich – oprócz oczywistych walorów poznawczych – niesie za sobą solidną dawkę dobrej zabawy, niezatartych wspomnień i zgrabnie realizuje postawione cele biznesowe.

Od 1999 roku związane jesteśmy z branżą, poznając jej tajniki i łącząc ekspercką wiedzę z doświadczeniem. Dzięki temu, każdy wyjazd, każde spotkanie, które organizujemy jest strzałem w dziesiątkę. Współpracujemy z małymi i dużymi firmami o bardzo zróżnicowanych potrzebach, różnym stylu pracy i różnym charakterze. Indywidualne podejście i wrodzona otwartość, pozwalają nam sprostać każdym oczekiwaniom, dopasowując program i typ wyjazdu do preferencji naszych klientów.


Portfolio

WYJAZDY INCENTIVE

Wielka przygoda z pasją poznawania. Podróże Incentive muszą sprawiać niezwykłą przyjemność, cieszyć i wywoływać przyspieszone bicie serca. Wyjazd motywacyjny lub nagrodowy, który dla Was zorganizujemy, to pełna niespodzianek podróż, zaprojektowana dokładnie według oczekiwań. To nieoceniony sposób na budowanie motywacji i lojalności w zespole. Ten efektywny sposób kreowania zaangażowania tworzy nie tylko świetną relację pracownik-firma, ale pozwala również nawiązywać pozytywne, nieformalne relacje na poziomie zespołu.

ORGANIZACJA EVENTÓW

Połącz pasję podróżowania z pracą. Podróże specjalnie dla Twojego zespołu – okolicznościowe świętowanie, integracja, imprezy firmowe lub wyjazd firmowy z jakiejkolwiek innej okazji. Nasze eventy to niezatarte wspomnienia, adrenalina, najpiękniejsze zakątki Polski i świata oraz nieograniczone możliwości kolekcjonowania ekstremalnych przeżyć.

Zorganizujemy wydarzenie od A do Z, zajmiemy się wszystkim, dopinając każdy element na ostatni guzik. Dostosujemy propozycję w pełni do potrzeb, dbając o to, żeby wybory trafnie odzwierciedlały Wasze oczekiwania.

ORGANIZACJA KONFERENCJI

Zrób to najlepiej. Promocja wizerunku, nowa marka lub budowanie relacji z partnerami biznesowymi – zorganizujemy konferencje na miarę Waszych potrzeb. Zajmiemy się wszystkimi aspektami, związanymi z imprezą, dostosowując każdy z nich do jej charakteru i waszych oczekiwań.

Konferencje wyjazdowe lub na miejscu, organizacja transportu, noclegów i wieczornych, nieformalnych spotkań – kompleksowa oprawa dokładnie tam, gdzie będziecie nas potrzebować.

WYJAZDY INTEGRACYJNE

Zbuduj silny zespół. Wyjazd integracyjny to skuteczna metoda do wspierania zespołu w budowaniu więzi i pozytywnych relacji. Zgrany team potrafi nie tylko spędzać czas razem, ale również sprawnie realizuje postawione zadania.

Wyjazd firmowy pełen wrażeń, solidna dawka energii, krążąca w żyłach adrenalina lub niezapomniana przygoda na krańcu świata – ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

WYJAZDY INDYWIDUALNE

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij