Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Opis firmy

Milej Studio organizuje wyjątkowe i różnorodne imprezy firmowe oraz rodzinne. Współpracuje tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi podwykonawcami zapewniając najwyższą jakość usług. Zespół pracowników tworzy ciekawe scenariusze, nieustannie poszukując nowych rozwiązań śledząc treny na rynku eventowym. Cenią sobie każdą współpracę, nie zależnie czy jest to kilkuosobowe przyjęcie czy duże spektakularne wydarzenia, szanują pieniądze i czas klienta poprzez wyszukiwanie najbardziej korzystnych rozwiązań przy zachowaniu wysokiej jakość. Dbają o sprawną i dobrą  komunikację tworząc wyjątkową atmosferę.

Oferta Milej Studio obejmuje:

Baby Shower - wyjątkowe chwile przyszłej mamy wraz z rodzina i przyjaciółmi. Agencja zadba o odpowiednią oprawę i dekoracje. 

Komunie i chrzciny - nieprzeciętnie ważne chwile dla rodziców i całej rodziny. Milej Studio przygotuje wszystkie elementy, które podkreślą wagę tych spotkań.

Przyjęcia dla dzieci - nietuzinkowe, zaskakujące zabawy i animacje, zdrowe przekąski i pyszne menu dla najmłodszych.

Zjazdy rodzinne, imieniny, urodziny, zaręczyny  będą przygotowana tak, aby goście mogli się czuć swobodnie, a klimat i cała aranżacja była odpowiednio dopasowana do charakteru imprezy.

Ślub i wesela - wyjątkowe wydarzenie, dlatego przy organizacji Milej Studio dba o dopracowanie każdego najmniejszego elementu i szczegółu.

Eventy biznesowe - konferencje, zjazdy, gale, bankiety, szkolenia zostana zorganizowane zgodnie z oczekiwaniami klienta, kulturą organizacyjną i procedurami związanymi z daną firmą.

Studniówki - odpowiednia oprawa muzyczna, dekoracje, oświetlenie oraz miejsce gwarantuje doskonała zabawę dla młodzieży.  

Portfolio

Milej Studio to firma, która pomaga zorganizować imprezy z wyjątkowym klimatem, doskonałą atmosferą i charakterem. Dbają o każdy szczegół nie zależnie czy jest to małe kameralne spotkanie w gronie najbliższych, duża impreza firmowa czy studniówka. Podejmując się realizacji imprezy biorą na siebie obowiązek koordynowania całego wydarzenia, tak aby gospodarze i uczestnicy mogli wspólnie bez przeszkód celebrować każdą minute spotkania. 

Rzetelność, kreatywność, tworzenie projektów z pasją, skrupulatność, rzetelność i terminowość to jedne z nielicznych cech Milej Studio.

Agencja podejmując się organizacji imprezy zapewnia profesjonalne wsparcie we wszystkich działaniach, które są niezbędne do organizacji wydarzenia:

  • tworzy harmonogram i koncepcję,
  • wyszukuje odpowiednie miejsce,
  • załatwianie dekorację i oprawę florystyczną,
  • zapewnia smaczne i wyszukane propozycje cateringowe,
  • odpowiednio dobrana oprawa muzyczna, fotograficzna i video.
  • zapewnienie atrakcji,
  • koordynowanie całego wydarzenia.

Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij