Szybkie wyszukiwanie

Opis firmy

„Zwróć twarz ku słońcu, a cienie zostaną w tyle”


Podczas dotychczasowych lat funkcjonowania na rynku Firma PowerSport miała znaczący wkład w tworzenie rynku imprez dla osób indywidualnych i eventów firmowych. Osiągnęliśmy sukces dzięki blisko 13 letniemu doświadczeniu zdobytemu w branży.


Praca jest naszą pasją. Pasja jest naszą pracą.


Kultura naszej Firmy to niezmienne zasady: etyka w biznesie i życiu codziennym oraz lojalność pracowników. Pozwoliła nam ona zbudować stabilny wizerunek Firmy PowerSport jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera.


Osiągnięty sukces, zdobyte nagrody, a przede wszystkim zadowolenie i satysfakcja naszych klientów, są dla inspiracją oraz silną motywacją nas do dalszej, efektywnej pracy.


PowerSport należy do Stowarzyszenia Branży Eventowej.


PowerSport – to grupa ludzi, którzy lubią aktywność w każdym wydaniu. Połączyła nas pasja do narciarstwa, snowboardu, squasha, nurkowania, windsurfingu i kitesurfingu, off roadu oraz innych form sportu. Jednoczy nas radość życia i ciekawość świata. Wspieramy potrzebujących i nie oglądamy się na na dzisiejszy „wyścig szczurów”.


Przygoda z wyjazdami zaczęła się już w czasach studenckich. Praktycznie od kiedy pamiętam organizowaliśmy grupy wyjazdowe, imprezy, a także aktywnie uczestniczyliśmy we wszystkim co związane ze sportem i szeroko pojętą integracją.


PowerSport - to szeroko pojęta gama organizacji eventów i wyjazdów integracyjno – motywacyjnych dla firm oraz organizowanie atrakcyjnego wypoczynku dla osób indywidualnych. Tworząc nowatorskie, kompleksowe scenariusze nie tylko wychodzimy na przód konkurencji, ale zaspakajamy Państwa coraz to nowe, bardziej wymagające potrzeby.


Działalność PowerSport to:

  • kompleksowa obsługa Firm: organizacja eventów, wyjazdów, spotkań biznesowych, imprez tematycznych, pikników, team–building, incentive, szkoleń, konferencji, kongresów, balów, bankietów i imprez dla dzieci (Dział: Imprezy firmowe)

  • wyjazdy zimowe (narty, deska) m.in. do Francji (Val Thorens, Tignes, Risoul), Włoch (Andalo, Val di Sole), Austrii (Kaprun, Stubai)


  • wyjazdy letnie w różne regiony świata,


  • aktywne uczestnictwo w propagowaniu sportu (Dział: karty sportowe OK System, FitProfit i MultiSport)


  • współpraca z mediami (pozyskiwanie Patronów Medialnych jak i obejmowanie Patronatów nad Wydarzeniami Specjalnymi)  Firma PowerSport aktywnie wspiera różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Wśród nich można wymienić następujące projekty: Rage-Race; GT-Polonia, Zobaczyć Morze; Skandia Maraton Lang Team; wyprawę Biegnącego Wilka; samotny dwuletni rejs dookoła świata Nataszy Caban; Puchar Europy w Triathlonie; na stałe patronujemy i wspieramy naszą ekipę rajdową Rajdos Ekipos, która przez ostatnie dwa lata średnio raz w miesiącu staje na podium w rajdach w całej Polsce. PowerSport propaguje wszelkie aktywności związane ze sportem, relaksem, odnową i odpoczynkiem.


  To tylko kropla w morzu działań firmy PowerSport, a z każdym dniem ich zakres stale się powiększa.


  Zapraszamy Firmy do robienia najciekawszych eventów z nami, aktywnych ludzi, zarażonych każdą pasją i hobby, zapraszamy także Patronów Medialnych, potencjalnych Sponsorów i inne Firmy do aktywnej współpracy.
 • Portfolio

  Spółka PowerSport powstała dzięki sile i determinacji właścicieli bez udziału obcego know-how. Mimo to, w warunkach silnej konkurencji cechującej rynek branży eventowej, firma rozwija się dynamicznie i pozyskuje pozytywne referencje od czołowych firm , takich jak: IKEA, Grupa TSO, Torex Chiessi, Adamed, Tech-Pomp, TravelPort, Ariston, Volkswagen Leasing Polska, Unilever, Shell, Telekomunikacja Polska S.A., Quintiles, Smith and Nephew, Kerel, Teleroute, Wavin.
  Firma PowerSport aktywnie wspiera różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Wśród nich można wymienić następujące projekty: Rage-Race; GT-Polonia, Zobaczyć Morze; Skandia Maraton Lang Team; wyprawę Biegnącego Wilka; samotny dwuletni rejs dookoła świata Nataszy Caban; Puchar Europy w Triathlonie; na stałe patronujemy i wspieramy naszą ekipę rajdową Rajdos Ekipos, która przez ostatnie dwa lata średnio raz w miesiącu staje na podium w rajdach w całej Polsce. PowerSport propaguje wszelkie aktywności związane ze sportem, relaksem, odnową i odpoczynkiem.  POWERSPORT W NOWEJ ODSŁONIE!!!

  Wygraj nagrodę w serwisie powersport.pl
  Firma PowerSport – stworzyła nową witrynę internetową dla swoich Klientów – www.powersport.pl.

  Nowa, niezwykle czytelna strona internetowa pozwoli wszystkim zainteresowanym osobom bardzo szybko znaleźć potrzebne informacje.


  Strona została podzielona na 3 działy:

  • Imprezy firmowe – dział, w którym prezentujemy ofertę skierowaną do firm. Podzielony na 3 grupy prezentuje namiastkę naszej oferty, w której znajdują się wydarzenia wieczorne, plenerowe oraz szkolenia czy konferencje.


  • Oferta indywidualna – podczas tworzenia nowej odświeżonej wersji witryny postawiliśmy zdecydowanie więcej na osobę indywidualną, która w tym dziale znajdzie mnogość wyjazdów letnich i zimowych, różnego rodzaju kursy oraz warsztaty.

  • Wydarzenia Specjalne – PowerSport od dłuższego czasu wspiera organizacyjnie wiele niezwykłych wydarzeń w naszym kraju jak i na całym świecie. W niezwykle przejrzysty sposób przedstawiamy relacje lub najnowsze zapowiedzi tak wydarzeń jak m.in. Rage-Race, GT Polonia, 2-letni rejs Nataszy Caban, rowerowy Skandia Maraton Lang Team, Mistrzostwa Świata i Europy Poduszkowców i inne.


  Każdy dział posiada inną kolorystykę, by ułatwić odwiedzającym stronę poruszanie się po witrynie.
  Projekt nowej strony opracowany na podstawie wytycznych PowerSport, pozwala na szybkie i łatwe odnalezienie poszukiwanych informacji.


  Odświeżono nie tylko wygląd strony, ale także wzbogacono ją o liczne nowe funkcjonalności, między innymi dodano w działach oferty indywidualnej i w wydarzeniach specjalnych możliwość dodawania komentarzy pod artykułami i zdjęciami. Dla osób indywidualnych stworzono Forum na którym można wymieniać się spostrzeżeniami dotyczącymi wyjazdów, kursów i warsztatów, a także wydarzeń specjalnych. Założono także system rezerwacji wyjazdów. By ułatwić jeszcze bardziej poruszanie się po serwisie na stronie wprowadzono także Mapę serwisu.


  Dodano oddzielną sekcję z Kartami sportowymi (OK System, MultiSport i FitProfit), a także pojawił się dział Partnerzy (Zaufali nam, Media/Artykuły i Zaprzyjaźnione Firmy). Prace nad nową stroną internetową www.powersport.pl trwały od kilku miesięcy. Serwis został zaprojektowany i wykonany przez agencję interaktywną J-23 przy ścisłej współpracy z firmą PowerSport.  Uwaga konkurs!

  Dla pierwszych 30-tu osób, które założą konto i zapiszą się do newslettera na stronie www.powersport.pl, nagrodą będą wejściówki do:

  • Galeria Fitness oddział Mokotów
   wejściówki do klubu uprawniające do skorzystania z siłowni, sauny i uczestnictwa w zajęciach
   http://mokotow.galeria-fitness.pl/

  • Akademia Tańca M&I Sulewscy
   piątkowe kursy latino, kursy dla par, trochę dla kobiet
   http://www.akademiatanca.pl/?gclid=CPGH8Jrd6KMCFRAqDgodYFEl3g


  • Free Art Fusion
   też szkoła tańca, tylko bardziej nowe style: jazz, modern, hip-hop, bez par
   http://freeartfusion.pl/_-FREE_ART_FUSION-_/Studio_Tanca.html
 • Podobne firmy

  firma/altius-biuro-aktywnego-wypoczynku-
  Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

  Zakopane

  Zobacz
  firma/agencja-art-uwaga-zabawa
  Agencja Art. UWAGA ZABAWA

  Łódź

  Zobacz
  firma/altius-biuro-aktywnego-wypoczynku-
  Altius Biuro Aktywnego Wypoczynku

  Zakopane

  Zobacz
  firma/agencja-art-uwaga-zabawa
  Agencja Art. UWAGA ZABAWA

  Łódź

  Zobacz