Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Prime Models

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Firma Prime - Models od 2008 roku realizuje z sukcesem akcje promocyjne dla firm z udziałem pięknych modelek. Nad całością imprezy pracuje rzesza specjalistów: styliści, wizażyści, krawcowe, fryzjerzy, projektanci, fotografowie. Każde zlecenia traktowane jest indywidualnie, a profesjonalizm i doświadczenie sprawiły, że współpracują z najbardziej prestiżowymi firmami. Agencja dzięki świadczeniu usług na wysokim poziomie, terminowości, znajomości swojego fachu nawiązała ciągłą współpracę z wieloma klientami. 

Oferta Prime - Models obejmuje:

Modele i modelki - które są nie tylko piękne, ale wyróżniają się miła aparycją,  wysoką kulturą osobistą. Są to osoby punktualne, odpowiedzialne, uczciwe z dużym doświadczeniem w tej branży. Dziewczyny znają języki obce dzięki czemu bez problemu mogą brać udział w międzynarodowych wydarzeniach. 

Obsługa targów i konferencji na których hostessy bedą nie tylko ozdobą całego wydarzenia, ale pomogą w roznoszeniu ulotek, zapraszaniu na stoisko, zbiorą kontakty od potencjalnych klientów. Jest to doskonałe narzędzie do pozyskiwania klientów.

Bankiety i eventy na których modelki i hostessy doskonale umilą czas gościom.

Pokazy mody oraz klipy - Agencja zapewnia nie tylko usługi modelek, ale pomoże w budowaniu sceny, zapewnieniu oświetlenia, nagłośnienia, oprawy muzycznej, stworzy odpowiednią choreografię. Na miejscu przez cały czas trwania imprezy znajdują osoby, które koordynują przebieg całego wydarzenia. 

Fordanserki - doskonałe rozwiązanie na imprezach tanecznych, gdzie w większość stanowią panowie. Fordanserki dotrzymają towarzystwa, zaproszą do tańca, zadbają o doskonałą atmosferę na imprezie.

Sesje zdjęciowe z udziałem modelek mogą odbywać się w studio lub w plenerze. Oferta dotyczy fotografii: reklamowej, produktów, reportażowej, korporacyjnej, portretowej.

Agencja w swojej ofercie posiada również usługi konferansjerów, którzy poprowadzą imprezę i bedą czuwać nad prawidłowym jego przebiegiem zapewniając doskonała zabawę.

Każda impreza na życzenie klienta jest fotografowana oraz filmowana co stanowi nie tylko pamiątkę, ale taka dokumentacja to świetny materiał promocyjny. 


Portfolio

Agencja Prime - Models posiada swoją siedzibę w Gdańsku w województwie pomorskim i zajmuje się prowadzeniem różnych akcji z udziałem modelek, fotomodelek, hostess i top hostess. Firma świadczy swoje usługi w Polsce jak również za granicą spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zespół tworzą specjaliści, kreatywne osoby, które poprowadzą najbardziej ekskluzywną imprezę z udziałem pięknych modelek. Od 11 lat z sukcesem zorganizowali wiele imprez i akcji promocyjnych. 

Efektywna promocja prowadzona przez agencję pomoże zwiekszyć sprzedaż usług i produktów. Firma obsługuje małe kameralne wydarzenia jak również masowe imprezy na kilka tysięcy osób. 

Agencja oferuje usługi modelek i hostess na :

  • targach,
  • nagraniach filmów i spotów reklamowych,
  • bankietach,
  • konferencjach,
  • eventach,
  • akcjach promocyjnych,
  • szkoleniach,
  • imprezach sportowych.

Podobne firmy

firma/modus-art
Modus Art

Gorzów Wielkopolski

Zobacz
firma/centrum-jezykowe-idea
Centrum Językowe IDEA

Poznań

Zobacz
firma/petruk-sztuka-tlumaczenia-
Petruk-sztuka tłumaczenia

Myślenice

Zobacz
firma/modus-art
Modus Art

Gorzów Wielkopolski

Zobacz
firma/centrum-jezykowe-idea
Centrum Językowe IDEA

Poznań

Zobacz
firma/petruk-sztuka-tlumaczenia-
Petruk-sztuka tłumaczenia

Myślenice

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij