Szybkie wyszukiwanie

SERIO. COFFEE SPOT

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

RZECZY NIEMOŻLIWE REALIZUJEMY OD RĘKI,

NA CUDA WARTO CHWILĘ POCZEKAĆ...​


Kawa jest naszą pasją, a Twoja miłość do niej sprawia, że chcemy stawać się coraz lepsi w tym co robimy.Jesteśmy grupą profesjonalnych baristów. Uwielbiamy kawę i pracę z ludźmi. Za nasz nadrzędny cel postawiliśmy sobie serwowanie najlepszej kawy, w przemiłej atmosferze. Jesteśmy otwarci, zabawni i pełni pasji.


Pracujemy na precyzyjnie dobranej, zawsze świeżej kawie od zaprzyjaźnionych Warszawskich palarni. Z najwyższą pieczołowitością przyrządzamy każde espresso, by Twoi goście mogli cieszyć się jego niezwykle pełnym smakiem.Na powierzchni kawy namalujemy niemal wszystko, klasyczne serce, misia, a nawet logotyp Twojej firmy.​


Sprawimy, że Twoje wydarzenie będzie wyjątkowe, a goście zachwyceni.Wiemy przecież, że nawet najlepszy event z kiepską kawą to... kiepski event! :)

Portfolio

W ofercie Serio. coffee spot mamy:


  • Mobilny bar kawowy z obsługą baristyczną

Zapewnij swoim gościom chwilę relaksu i podaruj odrobinę wytchnienia przy naszej doskonałej, aromatycznej kawie. Zadbamy o wyjątkowy serwis i atmosferę. Nasi bariści są prawdziwymi fachowcamiw swojej dziedzinie, ich uśmiech i otwartość sprawia, że nawet najbardziej wybredni klienci poczują się ugoszczeni iście po królewsku!


  • Profesjonalne kursy barista

Profesjonalne kursy i szkolenia dla miłośników dobrej kawy w domowym zaciszu, jak również dla baristów z doświadczeniem. Przeprowadziliśmy ponad 1400 godzin kursów dla blisko 800 uczestników!


  • Warsztaty i pokazy kawowe dla firm

Oferujemy również warsztaty i pokazy kawowe, podczas których wprowadzamy uczestnikóww świat kawy, zdradzając tajniki kunsztu baristy.Z nami może być jeszcze piękniej, przekonaj się!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia warunków współpracy.


Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/zug-vertigo
Restauracja Vertigo

Ruda Śląska

Zobacz
firma/zug-vertigo
Restauracja Vertigo

Ruda Śląska

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij