Szybkie wyszukiwanie

SERIO. COFFEE SPOT

Opis firmy

SERIO. COFFE SPOT to firma specjalizująca się w działalności cateringowej. Oferuje najlepszej jakości kawę przygotowywaną przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Barista jest sztukmistrzem, który dzięki wiedzy i umiejętnościom jest w stanie oczarować smakiem i zapachem kawy w różnych formach.

SERIO. COFFE SPOT składa się z pełnych pasji miłośników tej sztuki, którzy wspólnie motywują się do działania, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje. Firma działa jako mobilny bar kawowy, który uczyni każde szkolenie, konferencję, seminarium czy bankiet wydarzeniem niezapomnianym.  

Portfolio

Odpowiednio przygotowana kawa dodaje sił i ma działania pro-zdrowotne, dlatego warto zadbać o jej najwyższą jakość podczas organizacji wydarzeń biznesowych. W ofercie firmy znajduje się mobilny bar kawowy. Do pracy wykorzystywana jest wyłącznie najlepsza kawa pochodząca z czołowej polskiej palarni.

Pracownicy posiadają obszerną wiedzę oraz do każdej filiżanki podchodzą z zaangażowaniem i pasją. SERIO. COFFE SPOT prowadzi warsztaty i pokazy kawowe, podczas których wprowadza uczestników w pasjonujący świat kawy, a jednocześnie zdradza tajniki kunsztu baristy.

Firma oferuje również kursy i szkolenia dla baristów zarówno o profesjonalnym charakterze, jak i dla miłośników kawy w domowym zaciszu.  

Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy