Szybkie wyszukiwanie
Galeria

Spirit Creative

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

Firma Spirit Creative kreuje niepowtarzalne scenariusze imprez, które pod kontem strategicznym i organizacyjnym są zawsze dopięte na ostatni guzik. Każdy program powstaje po przeprowadzeniu szczegółowej analizy potrzeb klienta. 100% zadowolenia i satysfakcja uczestników imprezy jest najważniejsza dla pracowników Agencji. 

Nad całością wydarzenia zawsze czuwa manager, który koordynuje całe wydarzenie od pierwszego przecierania szlaków, rozmów, stworzenie programu po koordynację całego wydarzenia imprezy. Brak utartych schematów to sukces każdej imprezy zorganizowanej przez firmę. 

Eventy tworzone przez Spirit Creative to fascynująca przygoda dla starszych i wspaniała zabawa dla młodszych uczestników. 

Oferta firmy obejmuje:

Pikniki firmowe i rodzinne - doskonały relaks dla całych rodzin na świeżym powietrzu. Niesamowite emocje podczas zabawy dla młodszych i starszych. Dmuchańce, olbrzymie bańki, animatorzy, tematyczne warsztaty strefy, gastro.

Wyjazdy integracyjne o każdej porze roku doskonale motywują i relaksują pracowników, którzy nabiorą sił do dalszego działani w pracy. 

Mikołajki i paczki mikołajkowe - magiczny czas, który przynosi wiele radości starszym i młodszym. Zabawy Mikołajkowe, wręczenie paczek, kosze upominkowe dla pracowników. 

Bale i bankiety - dbałości o każdy detal to sukces każdego wydarzenia. Agencja dobierze odpowiednie miejsce, zapewni pyszny catering oraz dopasuje atrakcje do rangi wydarzenia.

Gry miejskie i terenowe - integracja połączona z zabawą. Niewyobrażalne emocje wzbogacone o rekwizyty i wspaniałych animatorów. 

Warsztaty  kulinarne, wizażu, barmańskie, tworzenia biżuterii, asertywności, można tak wymieniać w nieskończoność wszystko zależy od sugestii klienta oraz uczestników.

Eventy sportowe - firma posiada doświadczenie w organizacji ogólnopolskich eventów sportowych. Wyścigi rowerowe, zawody pucharowe, biegi i wiele innych. Wszystkie tego typu wydarzenia organizowane są ze szczególną uwagą z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. 

Agencja Spirit Creative w swoim asortymencie posiada również okulary VR, fotobudkę i symulatory, które będą doskonałym uzupełnieniem eventów. 

Portfolio

Spirit Creative działa od lat w Polanicy Zdroju w województwie dolnośląskim organizując eventy dla firm. Filozofią firmy jest zaspokajanie potrzeb klienta i potęgowanie pozytywnych emocji podczas imprezy. Firmę tworzą dwie wspaniałe kobiety, które emanują energią, są kreatywne dobrze zorganizowane, potrafią wsłuchiwać się w potrzeby klienta. Współpracują z wieloma zaufanymi podwykonawcami, a ponadprzeciętne umiejętności organizacyjne dają możliwość tworzenia wydarzeń na dużą skalę. Pracownicy firmy stale się rozwijają oferując klientom nowe rozwiązania i pomysły, które są trendy na rynku eventowym. 

Zaufały im firmy:

  • Idea Geting Leasing
  • Micro Focus
  • Accor Hotels
  • Tiger Prudnik
  • Villa Polanica
  • Novotel
  • Intive
  • Swiss 
  • Tupperware

I wiele innych...


Podobne firmy

firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/green-mind
Sim Sport Symulatory

Lublin

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij