Szybkie wyszukiwanie
Galeria

VDW Klang

wyślij zapytanie przejdź na stronę www

Opis firmy

VDW Klang jest agencją specjalizująca w się kompleksowej, profesjonalnej produkcji, organizacji i obsłudze technicznej eventów, konferencji, koncertów, imprez promocyjnych i innych wyjątkowych wydarzeń. Nie ograniczamy się do działania na terenie województwa pomorskiego (Gdańsk/Sopot/Gdynia), warmińsko-mazurskiego (Olsztyn) i kujawsko-pomorskiego (Bydgoszcz), realizujemy zlecenia na obszarze Polski oraz na całym świecie.

Bazujemy na dwudziestoletnim doświadczeniu oraz wiedzy pozwalającej nam na przejęcie kontroli nad każdym aspektem organizowanego wydarzenia. Zarządzamy projektem, budżetem, koordynacją artystyczną, techniczną i realizacją imprezy. Jesteśmy z Wami przy "burzy mózgów" i będziemy, gdy goście udadzą się na spoczynek, a skrzynie transportowe zaczną zapełniać się sprzętem.

Oferujemy pełne spektrum usług od projektu poprzez oświetlenie, nagłośnienie, multimedia, realizację i rejestrację obrazu, wideokonferencje, scenografię, konstrukcję sceny, tłumaczenia symultaniczne, obsługę audiodeskrypcji, profesjonalnych konferansjerów, artystów i bogatą gamę dodatkowych atrakcji. Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, grafikami, twórcami treści multimedialnych, agencjami PR, fotografami, firmami cateringowymi i managerami wyjątkowych hoteli i restauracji.

Dzięki naszym kompetencjom gwarantujemy Klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność udanego eventu.


Lokalizacja

POWRÓT

Podobne firmy

firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
firma/extreme-team-polska
Extreme Team Polska

Warszawa

Zobacz
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij