Pałac Żelechów SPA & Wellness
Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne Warszawa


Warszawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem podczas planowania spotkań biznesowych. Portal MojeKonferencje sporządził listę 207 obiektów, które mogą ułatwić to zadanie. Charakteryzują się one ogromnym profesjonalizmem, który gwarantuje sukces każdego przedsięwzięcia. Stolica kraju to miejsce stworzone dla ambitnych przedsiębiorców. Znajdują się tu siedziby prestiżowych firm. Pracownicy nie muszą opuszczać miasta, aby udać się na efektywne szkolenie. Dostępne sale konferencyjne zapewniają warunki, jakich nie znajdzie się w żadnym innym regionie. Personel przeszedł liczne szkolenia dotyczące zasad zachowania się w otoczeniu reprezentantów odmiennych kultur. Bezbłędnie wykonują powierzone im zadania, dając realizatorom gwarancję satysfakcji. W Warszawie odbywają się eventy na skalę międzynarodową. Miasto reprezentuje państwowy rozwój gospodarczy i stanowi wizytówkę przedsiębiorstw....

Centrum Konferencyjne NIMBUS
Centrum Konferencyjne NIMBUS

Warszawa

Zobacz
Hotel Venecia Palace **** PAŁAC na WODZIE
Hotel Venecia Palace **** PAŁAC na WODZIE

Warszawa

Zobacz
Liczba znalezionych obiektów: 290

Aktualności

22.11.2017

25. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw pod znakiem Maroko i Mołdawii.

Na 25. Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw, które odbędą się w dniach 23 - 25 listopada br., swoje stoiska będą miały między innymi reprezentacje państw Maroko i Mołdawii. Są to dwa państwa, w których liczba turystów z Polski stale rośnie, dlatego warto zacieśnić relacje i współpracę branży turystycznej. Stoika pokażą co Maroko i Mołdawia mają do zaoferowania. 

22.11.2017

Przygotuj się na Forum Branży Eventowej 2018

Niecałe dwa miesiące dzielą nas od kolejnej edycji Forum Branży Eventowej. Przygotowania idą pełną parą. Nie zabraknie ciekawych prelekcji, konkursu z atrakcyjnymi nagrodami i wielu profesjonalistów z branży eventowej.

14.11.2017

Konferencja Event Biznes zakończona sukcesem

Konferencja Event Biznes, która organizowana była już po raz czwarty, zakończyła się ogromnym sukcesem zarówno pod względem dużej liczby gości, jak i pod kątem wystąpień mówców i wiedzy merytorycznej, jaką zyskali uczestnicy. Wydarzenie zorganizowane było w Warszawie przez Stowarzyszenie Branży Eventowej.

2.11.2017

Piękno, jakie warto poznać w Warszawie

Piękno znajdujące się w centrum Warszawy jest nowoczesną przestrzenią na wynajem. Dwie przestronne, rustykalnie i minimalistycznie urządzone sale dają wiele możliwości aranżacji zarówno w stylu formalnym, biznesowym, jak i swobodnym i artystycznym. Bar i strefa Lounge kuszą przytulnym klimatem i zachęcają do odpoczynku przy drinku czy lampce wina. 

 

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska wyróżnia się na tle innych obiektów szeroką ofertą. Wystawcy są zachwyceni ogromnymi możliwościami. To miejsce doskonałe do zawarcia nowych kontaktów biznesowych, które zaowocować mogą współpracą, a w konsekwencji rozwojem zakładów. W chwilach wolnych od wykonywania obowiązków służbowych, warto zapoznać się z równie okazałą ofertą turystyczną. Praga stanowi swoiste centrum artystyczne, w którym skupiają się miejsca kultowe. Klimatyczne knajpki umożliwią chwilę odprężenia przy znakomitej kawie lub egzotycznym drinku. To okolica idealna do nawiązania kontaktów w warunkach nieformalnych. Godne polecenia jest także Neon Muzeum. Szczególnie zachwyceni są nim pracownicy działów kreatywnych. W budynku podziwiać można reklamy świetlne z okresu po II wojnie światowej. Inspirująca może okazać się także wycieczka do Pałacu Kultury i Nauki. Z 30 piętra rozpościera się przepiękna panorama Warszawy. Widok pozwala na chwilę refleksji i na długo pozostaje w pamięci turystów. Centrum województwa mazowieckiego to miejsce uniwersalne. Łączy ono możliwość załatwienia poważnych interesów z potrzebą zaczerpnięcia chwili oddechu. Hotele konferencyjne zadbały, aby goście mogli cieszyć się licznymi rozrywkami bez potrzeby opuszczania budynków. Gabinety SPA zapewniają godziny błogiego odprężenia podczas zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaży. Na terenie obiektów znajdują się również place zabaw oraz gwarantowany jest dostęp do Internetu, co ułatwia zagospodarowanie czasu młodszym podróżnym. Dobro klientów stawiane jest na pierwszym miejscu, przyczyniając się do dobrej opinii na temat warszawskiej gościnności.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".