Szybkie wyszukiwanie

Obiekty konferencyjne w Warszawa

Warszawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem podczas planowania spotkań biznesowych. Portal MojeKonferencje sporządził listę 207 obiektów, które mogą ułatwić to zadanie... (czytaj więcej)

. Charakteryzują się one ogromnym profesjonalizmem, który gwarantuje sukces każdego przedsięwzięcia. Stolica kraju to miejsce stworzone dla ambitnych przedsiębiorców. Znajdują się tu siedziby prestiżowych firm. Pracownicy nie muszą opuszczać miasta, aby udać się na efektywne szkolenie. Dostępne sale konferencyjne zapewniają warunki, jakich nie znajdzie się w żadnym innym regionie. Personel przeszedł liczne szkolenia dotyczące zasad zachowania się w otoczeniu reprezentantów odmiennych kultur. Bezbłędnie wykonują powierzone im zadania, dając realizatorom gwarancję satysfakcji. W Warszawie odbywają się eventy na skalę międzynarodową. Miasto reprezentuje państwowy rozwój gospodarczy i stanowi wizytówkę przedsiębiorstw. Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska wyróżnia się na tle innych obiektów szeroką ofertą. Wystawcy są zachwyceni ogromnymi możliwościami. To miejsce doskonałe do zawarcia nowych kontaktów biznesowych, które zaowocować mogą współpracą, a w konsekwencji rozwojem zakładów. W chwilach wolnych od wykonywania obowiązków służbowych, warto zapoznać się z równie okazałą ofertą turystyczną.

Centrum Konferencyjne NIMBUS
Centrum Konferencyjne NIMBUS

Warszawa

Zobacz
Hotel Nosselia***, 40 minut od Warszawy
Hotel Nosselia***, 40 minut od Warszawy

Nasielsk

Zobacz
Hotel Venecia Palace **** PAŁAC na WODZIE
Hotel Venecia Palace **** PAŁAC na WODZIE

Warszawa

Zobacz
Liczba znalezionych obiektów: 277

Aktualności

clock-ico-img7.12.2016

VI Gala Elfów organizowana przez Stowarzyszenie Branży Eventowej już za nami

Po raz szósty odbyła się akcja charytatywna, w której członkowie SBE i zaproszeni goście zbierają dary na wybrany w danym roku cel. Tym razem padło na Dom Dziecka im. Ks.G.P. Baudouina w Warszawie oraz Polską Fundację Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym ECHO. Gala odbyła się w Parku Miniatur Woj. Mazowieckiego 1 grudnia.

clock-ico-img5.12.2016

Aleksandra Mikołajczyk dołączyła do Stowarzyszenia Branży Eventowej

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi jest nowym członkiem niezależnym SBE. Niezależni członkowie są czwartym filarem stowarzyszenia obok eventowych lokalizacji, agencji eventowych i podwykonawców.

clock-ico-img1.12.2016

Studium Event Management czas zacząć!

Autorski projekt Stowarzyszenia Branży Eventowej i Fundacji na rzecz Wydziału Zarządzania UW miał swoją inaugurację 19 listopada na Szturmowej 1. Studium Event Management to coś więcej niż zwykłe studia podyplomowe. To uczestniczenie w różnorodnych eventach, a nawet możliwość ich organizowania.

clock-ico-img18.11.2016

Spełnij świąteczne marzenia w Pałacu Alexandrinum

Pięknie usytuowany czterogwiazdkowy Pałac Alexandrinum jest idealnym miejscem na zorganizowanie wyjątkowej kolacji wigilijnej, kameralnego spotkania przy opłatku, a także imprezy noworocznej. Zimowa aura i ciepłe wnętrza sprawiają, że wydarzenia w Pałacu nabierają niepowtarzalnego charakteru.

Praga stanowi swoiste centrum artystyczne, w którym skupiają się miejsca kultowe. Klimatyczne knajpki umożliwią chwilę odprężenia przy znakomitej kawie lub egzotycznym drinku. To okolica idealna do nawiązania kontaktów w warunkach... (czytaj więcej)

nieformalnych. Godne polecenia jest także Neon Muzeum. Szczególnie zachwyceni są nim pracownicy działów kreatywnych. W budynku podziwiać można reklamy świetlne z okresu po II wojnie światowej. Inspirująca może okazać się także wycieczka do Pałacu Kultury i Nauki. Z 30 piętra rozpościera się przepiękna panorama Warszawy. Widok pozwala na chwilę refleksji i na długo pozostaje w pamięci turystów. Centrum województwa mazowieckiego to miejsce uniwersalne. Łączy ono możliwość załatwienia poważnych interesów z potrzebą zaczerpnięcia chwili oddechu. Hotele konferencyjne zadbały, aby goście mogli cieszyć się licznymi rozrywkami bez potrzeby opuszczania budynków. Gabinety SPA zapewniają godziny błogiego odprężenia podczas zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaży. Na terenie obiektów znajdują się również place zabaw oraz gwarantowany jest dostęp do Internetu, co ułatwia zagospodarowanie czasu młodszym podróżnym. Dobro klientów stawiane jest na pierwszym miejscu, przyczyniając się do dobrej opinii na temat warszawskiej gościnności.

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".