Zamek Ryn

Organizacja konferencji / kongresów


Organizacja konferencji i kongresów Organizacja konferencji i kongresów nie jest łatwą sztuką. Wymaga wielu godzin planowania, dzwonienia i wymyślania najlepszych rozwiązań. Trudno jest znaleźć odpowiednie sale konferencyjne na sympozja i kongresy, które pomiezczą wszystkich planowanych gości i które sprosta oczekiwaniom zarówno organizatorów eventu, jak i wszystkich zgromadzonych podczas wydarzenia. Dlatego warto w tej sprawie zdać się na usługi specjalistów w świadczeniu usług MICE i zlecić to zadanie specjalnym firmom i agencjom eventowym, które zorganizują takie wydarzenie za Państwa. Agencje eventowe organizują konferencje i kongresy Takie firmy przejmują wszystkie obowiązki związane z organizacją firmowych eventów: od perfekcyjnej realizacji scenariuszy, poprzez rezerwacje pokoi hotelowych i sale konferencyjne na sympozja i kongresy, catering, transport, tłumaczenia językowe,...

Liczba znalezionych firm: 95

MKonferencja

Miasto: Rzeszów

Województwo: podkarpackie

Telefon: 517 540 245

MKonferencja to usługa, służąca do udostępniania uczestnikom konferencji, kongresów, informacji na temat danego wydarzenia poprzez aplikację mobilną i serwis WWW.

Agencja Power

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Telefon: +48 22 224 59 83

Agencja Power z Warszawy zajmuje się organizacją niezapomnianych imprez firmowych, eventów i wyjazdów integracyjnych.

Agencja Ochrony Protego Security Ochrona Warszawa

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Telefon: (22) 115 32 64 ; 608 003 512

Agencja Ochrony Protego Security Warszawa to wyspecjalizowana firma która świadczy usługi w zakresie ochrony osób i mienia podczas organizacji rozmaitych eventów - zarówno tych prywatnych, jak i biznesowych. Swoją działalnością obejmuje m.in. kongresy, konferencje, prezentacje, pikniki firmowe, akcje plenerowe, przyjęcia okolicznościowe, rauty, coctaile, koncerty, bankiety, festiwale i wiele innych wydarzeń.

VDW Klang

Miasto: Gdańsk

Województwo: pomorskie

Telefon: +48 504 837 801

VDW Klang oferuje pełne spektrum usług konferencyjnych. Gwarantuje kompleksową obsługę i najwyższej jakości organizacje eventów firmowych. Nie ogranicza się tylko do Trójmiasta - świadczy swoje usługi w całej Polsce.

Power Events

Miasto: Wrocław

Województwo: dolnośląskie

Telefon: 604 141 171

Kreatywna agencja eventowa Power Events mieści się we Wrocławiu, ale realizuje konferencje i inne eventy biznesowe na terenie całego kraju. Kreatywność i pomysłowość to niewątpliwe atuty, które charakteryzują pracowników tej agencji.

PReal's

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Telefon: +48 22 379 79 79

Agencja PReal's od prawie 10 lat zajmuje się branżą MICE i organizowaniem konferencji i szkoleń. Jej pracowników charakteryzuje ciągła motywacja i inspiracja. Nie myślą szablonowo i nie traktują każde zlecenie jako nowe wyzwanie.

Emmerson Lumico

Miasto: Kraków

Województwo: małopolskie

Telefon: +48 12 638 06 02

Emmerson Lumico to firma z Krakowa. Działa w branży MICE już kilka lat i zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i realizacją imprez na zlecenie klientów.

Agencja Aria - Event & Conference

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Telefon: 022 851 08 21

Agencja Aria - Events & Conference z Warszawy specjalizuje się w kompleksowej organizacji wszelkiego rodzaju imprez, m.in. imprez masowych, imprez integracyjnych, gali oraz pikników firmowych.

Artron

Miasto: Gdańsk

Województwo: pomorskie

Telefon: +48 58 761 85 20

Arton Gdańsk oprócz organizacji konferencji, świadczy również usługi związane z techniką estradową, czyli dba o nagłośnienie, światło, projekcje multimedialne i realizacje telebimowe.

Wytwórnia Imprez

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Telefon: 504 263 257

Wytwórnia Imprez, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się tworzeniem ciekawych scenariuszy rozmaitych imprez: od konferencji, po bankiety, aż do wyjazdów integracyjnych. Agencja współpracuje z najlepszymi hotelami i centrami konferencyjnymi.

agencja 21

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Telefon: +48 22 511 13 80

Agencja 21 na każdym etapie organizacji konferencji i innych firmowych eventów dba, by był on unikatowy oraz dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów. Każde wydarzenie to niepowtarzalna okazja biznesowa dla firmy.

LevelUp

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Telefon: +48 512 052 682

Level Up przeniesie każdą konferencję i każde szkolenie o poziom wyżej. Wszystkie usługi, które świadczy firma to połączenie profesjonalizmu i pasji.

Wish To Travel

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Telefon: + 48 22 420 32 99

Kompleksowa obsługa konferencji, szkoleń i imprez firmowych. Wish to Travel z Warszawy zorganizuje wszystko tak, by było dopięte na ostatni guzik i zrobiło wrażenie na klientach.

Bespoke

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Telefon: 22 613 40 75

Bespoke to warszawska agencja, w której zespół specjalistów organizuje ciekawe eventy, prowadzi programy motywacyjne dla pracowników i szkoli z zakresu nowych technologii i social mediów.

Aventura

Miasto: Lublin

Województwo: lubelskie

Telefon: +48 500 300 666

Aventura z Lublina to ekipa sprawdzonych profesjonalistów oraz ogromna kreatywność zespołu.Do każdego projektu podchodzą indywidualnie i traktują je jako wyzwanie.

Aplanet

Miasto: Poznań

Województwo: wielkopolskie

Telefon: +48 697 401 287

W Poznaniu i okolicach działa profesjonalna firma działająca w branży MICE - Aplanet. Zespół młodych, pełnych pomysłów ludzi wymyśla sposoby na uatrakcyjnienie każdej konferencji. Firmę tworzą specjaliści i pasjonaci z branży turystycznej.

AM Events

Miasto: Wołomin

Województwo: mazowieckie

Telefon: +48 22 298 58 60

AM Events zajmuje się wypożyczaniem sprzętu konferencyjnego i aranżacją świetlną. Organizuje również niesamowite i niezapomniane konferencje, wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne i plenerowe.

Axialus Travel

Miasto: Poznań

Województwo: wielkopolskie

Telefon: +48 61 673 15 08

Axalius Travel z Poznania zajmuje się całą logistyką związaną z organizacją szkoleń dla firm i konferencji. Oprócz doświadczonych trenerów firma oferuje szeroki wybór dodatkowych atrakcji.

Anseba Music Agency

Miasto: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Telefon: +48 602 757 850

Anseba Music Agency specjalizuje się w bookingu profesjonalnych zespołów muzycznych , DJ-ów oraz atrakcji artystycznych na eventy i konferencje.
ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyślij".