Szybkie wyszukiwanie

Adabe

Opis firmy

Adabe to znana na polskim rynku firma świadcząca usługi z zakresu tłumaczeń technicznych, informatycznych, prawnych oraz ekonomicznych. Jej głównym wyróżnikiem jest profesjonalizm, a także bogata oferta usług. Dokonać można dzięki niej zarówno pisemnych jak i ustnych tłumaczeń np. podczas konferencji, targów, negocjacji czy aukcji. Dzięki doświadczeniu w tym zakresie, a także pełnemu profesjonalizmowi, zaufało jej już wiele firm i międzynarodowych korporacji, decydujące się na tłumaczenie podczas konferencji, kongresu czy szkolenia.

Mówiąc o szkoleniach należy także zwrócić uwagę na fakt, iż wśród pracowników Adabe znajdują się szkoleniowcy i native speakerzy, którzy przeprowadzają efektywne kursy językowe w instytucjach i firmach.

Podstawowe języki, w których dokonywane są tłumaczenia to: angielski, niemiecki, francuski, włoski oraz rosyjski.

Adabe to także firma ze świetną obsługą techniczną, która dysponuje profesjonalnym sprzętem do obsługi tłumaczń -kabina z oprzyrządowaniem (słuchawki, odbiorniki bezprzewodowe etc.). Oferuje ona obsługę techniczną zagwarantowaną przez profesjonalnego technika konferencyjnego.

Podobne firmy